marka kosmetyczna Jennifer Lopez
Fot. Instagram@jlobeauty
O tym się mówi

Jennifer Lopez pokazała się nago w odważnej sesji zdjęciowej

Co ją do tego skłoniło?

Marta Cieplak 25 lipca 2022 15:30
marka kosmetyczna Jennifer Lopez
Fot. Instagram@jlobeauty

Kilka dni temu Jennifer Lopez wyszła za mąż za Bena Afflecka. Para pobrała się w Las Vegas, a w podróż poślubną wybrali się do Europy. W trakcie, gdy J.Lo wypoczywa u boku ukochanego, jej marka kosmetyczna J.Lo Beauty lansuje zupełnie nowe kosmetyki, tym razem do ciała. A kampanii towarzyszą zdjęcia, jakich nikt się nie spodziewał. Wiedzieliśmy, że będą zmysłowe i efektowne, ale to, co widać na Instagramie marki, jest naprawdę zaskakujące. Jennifer Lopez pozuje to tych zdjęć zupełnie nago! I wygląda jak supermodelka. A przecież ma 53 lata...

ZOBACZ TAKŻE: Sukienka Jungle od Versace przeszła do historii dzięki Jennifer Lopez

Jennifer Lopez nago w kampanii kosmetyków

Jennifer Lopez 24 lipca 2022 skończyła 53 lata i tego samego dnia zaprezentowała nowy filmik promujący zupełnie nowy produkt do ciała, a konkretnie ujędrniający, niwelujący rozstępy i nawilżający balsam do... pupy! W końcu to właśnie ta część ciała gwiazdy spotykała się z krytyką w mediach, ale piosenkarka i aktorka konsekwentnie tłumaczyła, że jest latynoską i jest z niej dumna, i dalej eksponowała ją obcisłymi strojami.

„Poświęcamy całą tę uwagę i troskę skórze twarzy, ale czasami zaniedbujemy ciało. Zależało mi na stworzeniu rutyny pielęgnacyjnej dla ciała, aby zaspokoić jego specyficzne i wyjątkowe potrzeby, a zaczęliśmy od ciała!” napisała na Instagramie.

W większości ujęć Jennifer Lopez ma na sobie mocno wycięty kostium, ale na jednym z nich jest zupełnie naga...

Filmik robi wrażenie! J.Lo wygląda na nim spektakularnie. Ale nie oszukujmy się, to efekt tysięcy godzin na siłowni, wylanego potu i oczywiście zabiegów ujędrniających. Dlatego nie zazdrościmy, ale zaczynamy działać! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.