Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
ze świata urody

Jakie są sekrety pielęgnacji Roberta Lewandowskiego? Anna zdradziła szczegóły!

Męska pielęgnacja to nie temat tabu…

Redakcja VIVA! 5 lipca 2021 20:30
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Czy mężczyźni używają kremów do pielęgnacji twarzy? Większość, nawet jeśli to robi, niechętnie o tym mówi! To ciągle pewnego rodzaju temat tabu, choć męska cera wymaga dbania o nią tak samo jak kobieca. Jak się okazuje, fani są ciekawi, jaką pielęgnację stosuje Robert Lewandowski. I choć informacji na ten temat próżno szukać na jego profilu na Instagramie, to żona piłkarza Anna Lewandowska zdradziła urodowy sekret piłkarza. Jakie kosmetyki stosuje Robert?

Czytaj także: Anna i Robert Lewandowscy tworzą zgrany duet. Jaki jest sekret ich związku?

Jak Robert Lewandowski dba o twarz

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski przebywają z córkami na urlopie na słonecznej Majorce. Wreszcie mają czas dla siebie i córeczek. Wolne dni sprawiają, że Lewandowska, której grafik na co dzień wypełniony jest po brzegi, znalazła trochę wolnego, aby na swoim profilu na Instagramie odpowiadać na pytania fanów. Niedawno trenerka zaproponowała, żeby jej obserwatorzy zapytali ją o tematy z zakresu pielęgnacji ciała i twarzy. Większość zapytań dotyczyła kosmetyków i metod, które stosuje Anna, ale niektórzy byli ciekawi, jakie kosmetyki stosuje Roberta Lewandowskiego.
Jakiego kremu używa Robert?

 

Jak się okazało Anna nie znała odpowiedzi na to pytanie i zwróciła sie bezpośrednio do swojego męża: „Robert, jakiego kremu używasz?”, zapytała. Na odpowiedź Lewandowskiego nie trzeba było ługo czekać:

Kremu adaptogennego do twarzy, odpowiedział piłkarz.

Lewandowska poszła jednak o krok dalej i udzieliła bardziej wyczerpującej odpowiedzi fanom. Jak się okazuje krem to jedyny element pielęgnacyjnej rutyny Roberta. Lewandowski stosuje też maseczki na twarz oraz korzysta z nawilżających olejków. Czy myślicie, że Robertowi zdarza się też wybrać do kosmetyczki na bardziej profesjonalny zabieg?

Czytaj także: EURO 2020. Łuczenko-Szczęsna, Lewandowska, Krychowiak wychodzą z cienia sławnych partnerów!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.