Gisele Bundchen po 40
Fot. Getty Images
O tym się mówi

„Po czterdziestce czuję się lepiej niż wtedy, gdy miałam 30 lat!” mówi Gisele Bundchen

I zdradza sekret młodego wyglądu!

Marta Cieplak 1 listopada 2021 19:34
Gisele Bundchen po 40
Fot. Getty Images

Brazylijka Gisele Bundchen, mimo, że nie pojawia się już na pokazach sławnych projektantów, nadal ma status gwiazdy modelingu! Występuje w kampaniach luksusowych marek biżuteryjnych, modowych i kosmetycznych. I mimo, że w zeszłym roku skończyła 40 lat, nadal wygląda fantastycznie. I tak te się czuje. Podczas ostatnich wywiadów Gisele wyznała, że teraz czuje się lepiej niż 10 lat wcześniej! Jak to możliwe?

ZOBACZ TAKŻE: Poznaj sekret idealnej sylwetki jak u Gisele Bündchen!

Gisele Bundchen mówi o tym, jak zachować młody wygląd

Gisele Bundchen karierę rozpoczęła w 1996 roku, gdy wyjechała do Nowego Jorku, gdzie podpisała kontrakt a duża agencją modelek. Potem wszystko potoczyło się lawinowo i Brazylijka bardzo szybko wspięła się na sam szczyt, a w 2006 roku została najlepiej zarabiającą modelką świata! Ale gdy poznała Toma Brady'ego z którym wzięła ślub w 2009 roku, supermodelka coraz bardziej skupiała się na życiu prywatnym. Dziś mają dwoje dzieci i to im Gisele poświęca każdą wolną chwilę. Nie oznacza to jednak, że zupełnie odcięła się od świata mody – wybiera jednak te kampanie, które uważa za najlepsze. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gisele Bündchen (@gisele)

I właśnie przy okazji promocji linii kosmetyków Dior Capture Totale Gisele Bundchen wyznała:

Z wiekiem przychodzi mądrość, nie sądzicie? Ja czuję się lepiej w wieku lat 40 niż gdy miałam trzydzieści lat. I mam wrażenie, że teraz będzie wspaniale!

Przyznaje jednak, że zauważa u siebie pewne fizyczne zmiany, co jest zresztą nieuchronne. „Mam wrażenie, że to okolice oczu są najbardziej delikatne. I teraz, gdy jestem dojrzała, to właśnie im muszę poświęcić więcej uwagi” dodaje.

Supermodelka podkreśla jednak, że sama pielęgnacja nie wystarczy. Jest przekonana, że to, jak wygląda nasza skóra,  w ogromnym stopniu zależne jest od diety.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gisele Bündchen (@gisele)

ZOBACZ TAKŻE: Nowy dom Gisele Bündchen to ultranowoczesny pałac! Jak wyglądają wnętrza?

Zawsze mówię, że jedzenie jest naszym lekarstwem. Jeśli jesz dużo tłustych rzeczy, twoja skóra nie będzie wyglądać dobrze. Ale im więcej jesz warzyw, tym będziesz piękniej wyglądać, podkreśla Gisele.

Dlatego w diecie Gisele Bundchen znajduje się bardzo dużo świeżych warzyw i owoców. To doskonały pomysł na odświeżenie menu właśnie teraz, wiosną. Szczególnie, ze ograniczenie mięsa doskonale wpływa na sylwetkę!

Fot. East News

Fot. Getty Images

Gisele Bundchen
Fot. ons.pl

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.