Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Metamorfozy gwiazd

Ewa Farna już tak nie wygląda! Wokalistka przypomina Katy Perry

Gwiazda przeszła niesamowitą metamorfozę

Aleksandra Frankowska 12 października 2022 19:27
Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Na najnowszej okładce czeskiego wydania Elle, Ewa Farna pozuje zupełnie odmieniona. Wokalistka całkowicie zmieniła fryzurę i przeszła niezwykłą metamorfozę. Mama dwójki dzieci zszokowała swoich fanów, a jej nowy wygląd do złudzenia przypomina Katy Perry. Czy to właśnie nią inspirowała się polsko-czeska gwiazda? Jak teraz wygląda Ewa Farna?

ZOBACZ TEŻ: „Mam świetnego faceta, który nie boi się być z silną kobietą”. Oto historia miłości Ewy Farnej i Martina Chobota

Ewa Farna wraca na salony

Po tym, jak Ewa Farna dwukrotnie została mamą, nieco wycofała się z show biznesu. Poświęciła się za to wychowywaniu Artura i Elli. I chociaż dzieci są dla niej całym światem, postanowiła wrócić do tego, co kocha równie mocno – muzyki. Udało jej się znaleźć balans pomiędzy życiem rodzinnym i zawodowym, chociaż w wielu wywiadach przyznawała, że nigdy nie było jej łatwo. Teraz zaskoczyła swoich fanów całkowitą metamorfozą. 

CZYTAJ TEŻ: Ewa Farna opublikowała urocze zdjęcie z malutką Ellą! Córką artystki rośnie jak na drożdżach

Ewa Farna przeszła metamorfozę. Wygląda jak Katy Perry

Nie możemy oprzeć się wrażeniu, że Ewa Farna w nowym wydaniu do złudzenia przypomina amerykańską wokalistkę, Katy Perry. Farna obcięła włosy na krótko, a ich stylizacja jest niemal łudząco podobna do Katy. Pod jej zdjęciem na Instagramie wielu fanów również zauważyło to podobieństwo. Makijaż w stylu Twiggy również dodał jej wyrazistości. Musimy przyznać, że Farna wygląda zjawiskowo. To świetne drugie wejście na scenę, po pewnym okresie nieobecności. Tak trzymać! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.