Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Ewa Farna opublikowała urocze zdjęcie z malutką Ellą! Córką artystki rośnie jak na drożdżach

Przy okazji gwiazda chciała coś przekazać fanom...

Rafał Kowalski 13 lipca 2022 20:56
Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Cztery miesiące temu rodzina Ewy Farnej znów się powiększyła. Niemal trzy lata po narodzinach syna Artura na świat przyszło drugie dziecko małżeństwa. Córeczka otrzymała na imię Ella i od chwil narodzin to właśnie jej całe życie poświęciła popularna piosenkarka. Przed chwilą Ewa podzieliła się zdjęciem z maleństwem i pewnymi informacjami…

Ewa Farna – zdjęcie z córką

Przypomnijmy, że w pierwszych dniach marca życie wokalistki znów wywróciło się do góry nogami – to wtedy przywitała na świecie małą Ellę.  „Już parę dni żyjemy w innej rzeczywistości, do której mogę napisać tylko #makekidsnowar”, napisała wtedy szczęśliwa wokalistka, która rzadko dodaje publicznie rodzinne fotografie.

Inaczej było dzisiaj, gdy na profilu gwiazdy zobaczyliśmy ją z córeczką. Obie przytulały się do siebie na tle gór. Fani piosenkarki pisali, że to najsłodszy ostatnio uchwycony kadr, jaki ostatnio widzieli.

Zobaczcie, jak wygląda 4-miesięczna Ella.

Zobacz także: „Mam świetnego faceta, który nie boi się być z silną kobietą”. Historia miłości Ewy Farnej i Martina Chobota

Ewa Farna wraca do koncertowania?

Choć młoda mama ma za sobą już kilka występów po urodzeniu drugiego dziecka, nie wróciła jeszcze do pracy na pełnych obrotach. Być może wkrótce się to zmieni? W połowie sierpnia artystka będzie gościem Top Of The Top Festival, który w Sopocie organizuje telewizja TVN.

Pod zdjęciem z córką Ewa wyjaśniła przy okazji, dlaczego tak długo nie pokazywała się szerszej publiczności. „Jestem tutaj w "souszalach" może teraz trochę mniej obecna, ale jestem dokładnie tam, gdzie mam być”, napisała sugerując, że sprawy rodzinne są teraz dla niej priorytetem.

Stęsknieni występów mamy nadzieję, że niedługo jeszcze częściej Ewa Farna będzie śpiewała dla wszystkich swoich wielbicieli. To, że teraz jest cała oddana macierzyństwu jest z kolei wspaniałym, przemyślanym krokiem, który pozwala nabrać sił przed powrotem na scenę. 

Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Czytaj także:  Joanna Koroniewska: „W ciągu 5 lat straciłam pięć ciąż. Nie praca była wtedy ważna”

TAGI #Ewa Farna

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…