Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Ewa Farna pokazuje fanom macierzyństwo bez lukru. Gwiazda niczego nie ukryła 

"Twój feed na Instagramie jest zaniedbany i skończony, tak, jak ty sama" – napisała z przekąsem piosenkarka

Dorota Falkowska 10 kwietnia 2022 19:45
Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Minęły już dwa miesiące od urodzin drugiej pociechy Ewy Farny — Elli. Dziewczynka przyszła na świat 6 marca, a jako pierwsza, radosną wiadomość przekazała babcia dziewczynki. Od tego momentu aktywna do niedawna w mediach społecznościowych Farna, nie miała zbyt wielu okazji, aby podzielić się nowymi wpisami z obserwatorami. W ciągu dwóch miesięcy fani polsko-czeskiej wokalistki mieli okazję zobaczyć krótkie wideo, na którym pokazała swoje dwie pociechy, a także najnowszy wpis opisujący i ukazujący ostatnie tygodnie życia Ewy Farny. 

Ewa Farna o urokach macierzyństwa

Sterta ubrań, mała Ella w przewijaku, a w lustrze jej mama, w dresie i ze świeżo umytymi włosami. Tym kadrem Ewa Farna postanowiła na szybko "zaktualizować" fanom swoją obecną sytuację, pokazać co u niej, a przy okazji napisać trochę o macierzyństwie — jego pozytywach, ale i tych mniej urokliwych stronach. 

"Góry niezłożonego prania, wiecznie pełna zmywarka, kiedy nie przewijasz – myjesz nocnik, kiedy nie karmisz – gotujesz obiad. Twój feed na Instagramie jest zaniedbany i skończony, tak, jak ty sama. Ale z tym się trzeby liczyć, energia jest dziś droga. Sukcesem jest kiedy umyje włosy i wtedy tak sobie uświadamiam, że wszystko, co wokół siebie mam, to jedno duże szczęście" – napisała pod zdjęciem wokalistka. 

Zobacz także: „Mam świetnego faceta, który nie boi się być z silną kobietą”. Historia miłości Ewy Farnej i Martina Chobota

Obserwatorki bardzo doceniły ten szczery komunikat i posłały Ewie dużo serdecznych słów. 

Super, że pokazujesz i mówisz jak to naprawdę wygląda, nie jest łatwo ale za nic my mamy byśmy tego nie zamieniły.

Kobieta szczęśliwa i spełniona. Natural. Prawdziwe życie...I za tą prawdę Cię cenię. Btw. Pięknie wyglądasz Ewa.

Siła jest kobietą, czytamy pod wpisem. 

Dołączamy się do tych słów i życzymy wokalistce i jej bliskim wszystkiego dobrego! 

Zobacz też: Joanna Koroniewska: „W ciągu 5 lat straciłam pięć ciąż. Nie praca była wtedy ważna”

Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.