Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM, Instagram @agakaczor
O tym się mówi

Ewa Farna na uroczym nagraniu z dziećmi. Mała Ella ma już niespełna miesiąc!  

Internautów zachwyciła fryzura dziewczynki

Marta Nawacka 4 kwietnia 2022 09:02
Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM, Instagram @agakaczor

Prawie miesiąc temu Ewa Farna doczekała się swojego drugiego dziecka. Ella przyszła na świat 6 marca, o czym jako pierwsza poinformowała babcia dziewczynki. W ostatnim czasie polsko-czeska piosenkarka była mniej aktywna w mediach społecznościowych, teraz jednak podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie uroczym nagraniem, na którym możemy zobaczyć jej pociechy.

Ewa Farna – życie rodzinne

Ewa Farna już jako nastolatka zaczęła robić karierę muzyczną zarówno w Polsce, jak i w Czechach. Na swoim koncie ma nagranych pięć czeskich albumów oraz sześć polskich, udział w muzycznych rozrywkowych show, a także spore grono oddanych fanów. Piosenkarka spełnia się również w życiu prywatnym. W 2017 roku poślubiła w tajemnicy swojego ukochanego, Martina Chobota, o czym po fakcie poinformowała w swoich mediach społecznościowych. „Parę dni temu wzięliśmy z moim Martinem ślub i przeżyliśmy najpiękniejszy dzień naszego życia. Po 4 latach związku, po 9 latach wspólnej przyjaźni w zespole", napisała wówczas.

Po dwóch latach, w 2019 roku, para powitała na świecie swoje pierwsze dziecko, synka Artura. Pod koniec 2020 okazało się, że chłopiec niebawem będzie miał rodzeństwo. Przy okazji zapowiedzi nowej płyty, Ewa Farna podzieliła się z fanami radosną informacją, że spodziewa się drugiego dziecka. Jakiś czas temu wokalistka podkreśliła, że to, jak zmieniło się jej ciało w ciąży pomogło jej poczuć, jak bardzo jest ono niesamowite. „Takie odczuwanie tego, że moje ciało jest zdrowe i niesamowite, to poczułam przy pierwszej ciąży. Nosiłam życie pod swoim sercem, to jest dla mnie coś niesamowitego. Starłam się to też opisać w swojej piosence”, wyznała w rozmowie z Jastrząb Post.

Czytaj też: Edyta Górniak boi się o syna, który ruszył jej śladami i wkracza do show-biznesu

Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Ewa Farna w sesji dla magazynu VIVA!, październik, 2018 rok

Ewa Farna pokazała urocze nagranie z dziećmi

Druga pociecha wokalistki, córeczka Ella, urodziła się na początku marca 2022, o czym za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała szczęśliwa babcia dziewczynki. „6 marca 2022 urodziła się Ella Chobot, 3,5 kg. Szczęśliwi dziadkowie, cud numer dwa”, napisała. Sama Ewa Farna od czasów narodzin drugiego dziecka nieco ograniczyła swoją aktywność w sieci. Teraz jednak podzieliła się z internautami krótkim nagraniem wraz ze swoimi dziećmi. Starszy Artur bawi się w najlepsze, zaś Ella odpoczywa w ramionach mamy. Fani artystki nie kryli zachwytu maluchami, a także... bujną czupryną niespełna miesięcznej dziewczynki. „Kiedyś pewnie zdążę napisać więcej, pewnie kiedyś tak”, napisała piosenkarka pod postem.  

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska z czułością wspomina wspólną pracę z niepełnosprawnym „Maćkiem z Klanu”

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…