Alicja Bachleda-Curuś, VIVA! październik 2010, VIVA! 21/2010
Fot. Robert Wolański
O tym się mówi!

Alicja Bachleda-Curuś pokazała zdjęcie bez grama makijażu!

Aktorka wygląda niesamowicie!

Aleksandra Frankowska 6 lutego 2021 18:27
Alicja Bachleda-Curuś, VIVA! październik 2010, VIVA! 21/2010
Fot. Robert Wolański

Alicja Bachleda-Curuś wciąż przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie na co dzień mieszka ze swoim synem Henrym. Niedawno pochwaliła się na Instagramie nowym zdjęciem, na którym pozuje całkowicie bez makijażu! Trzeba przyznać, że nawet to nie odjęło jej niesamowitej urody – wygląda zjawiskowo.

Kariera Alicji Bachledy-Curuś w USA

Droga do Hollywood okazała się wcale nie taka trudna dla Alicji Bachledy-Curuś. Angaż w filmie Ondine sprawił, ze związała się z Colinem Farrelem, z którym ma syna Henriego. Para niestety rozstała się w 2011 roku, jednak do dziś utrzymuje przyjacielskie relacje i wspólnie dzieli opiekę nad chłopcem.

Obecnie Alicja Bachleda-Curuś niedawno zaręczyła się z tajemniczym nieznajomym. Aktorka rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym – tym razem również nie zrobiła wyjątku.

Alicja Bachleda-Curuś pokazała zdjęcie bez makijażu

Najnowsze zdjęcie na Instagramie aktorki pokazuje ją w wersji saute. Gwiazda pokazała swój sobotni poranek w towarzystwie przyjaciółki. Wygląda młodo, świeżo i bardzo kobieco. Na jej twarzy nie widać żadnej zmarszczki i wydaje się być bardzo wypoczęta. Jak sama przyznała, bardzo tęskniła za takimi momentami.

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.