Alicja Bachleda-Curuś, VIVA! październik 2010, VIVA! 21/2010
Fot. Robert Wolański
O tym się mówi!

Alicja Bachleda-Curuś pokazała zdjęcie bez grama makijażu!

Aktorka wygląda niesamowicie!

Aleksandra Frankowska 6 lutego 2021 18:27
Alicja Bachleda-Curuś, VIVA! październik 2010, VIVA! 21/2010
Fot. Robert Wolański

Alicja Bachleda-Curuś wciąż przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie na co dzień mieszka ze swoim synem Henrym. Niedawno pochwaliła się na Instagramie nowym zdjęciem, na którym pozuje całkowicie bez makijażu! Trzeba przyznać, że nawet to nie odjęło jej niesamowitej urody – wygląda zjawiskowo.

Kariera Alicji Bachledy-Curuś w USA

Droga do Hollywood okazała się wcale nie taka trudna dla Alicji Bachledy-Curuś. Angaż w filmie Ondine sprawił, ze związała się z Colinem Farrelem, z którym ma syna Henriego. Para niestety rozstała się w 2011 roku, jednak do dziś utrzymuje przyjacielskie relacje i wspólnie dzieli opiekę nad chłopcem.

Obecnie Alicja Bachleda-Curuś niedawno zaręczyła się z tajemniczym nieznajomym. Aktorka rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym – tym razem również nie zrobiła wyjątku.

Alicja Bachleda-Curuś pokazała zdjęcie bez makijażu

Najnowsze zdjęcie na Instagramie aktorki pokazuje ją w wersji saute. Gwiazda pokazała swój sobotni poranek w towarzystwie przyjaciółki. Wygląda młodo, świeżo i bardzo kobieco. Na jej twarzy nie widać żadnej zmarszczki i wydaje się być bardzo wypoczęta. Jak sama przyznała, bardzo tęskniła za takimi momentami.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?