meghan-harry-nowy-dom-kupili-w-santa-barbara-jak-wyglada-salon-renowacja-jak-urzadza-rezydencje-4
Fot. East News, Getty Images
domy gwiazd

Wiemy, jak Meghan i Harry urządzą swój nowy dom w Santa Barbara!

Pewien szczegół naprawdę zaskakuje…

Redakcja VIVA! 16 września 2020 19:15
meghan-harry-nowy-dom-kupili-w-santa-barbara-jak-wyglada-salon-renowacja-jak-urzadza-rezydencje-4
Fot. East News, Getty Images

Księżna Meghan i książę Harry kupili razem swój pierwszy dom w Santa Barbara w Kalifornii w lipcu tego roku. Para podobno już w nim zamieszkała razem z rocznym synem Archiem. Książę i księżna Sussex bez wątpienia mają wielkie plany, aby uczynić tę posiadłość wyjątkową. Na pewno remont domu zajmie trochę czasu, ale jedno jest już pewne. Meghan  zdecydowała się na… wegańską farbę do malowania wnętrz!

Nowy dom Meghan i Harry'ego w Kalifornii - jak będzie wyglądała remont?

Meghan Markle znana jest z tego, że przestrzega diety wegańskiej. Ale wegańskie produkty stosuje także w zupełnie innych sferach życia. Zawsze dbała, żeby ściany we wszystkich swoich poprzednich domach odświeżać właśnie farbą wegańską.


Kiedy Meghan i Harry przeprowadzili się do Frogmore Cottage na terenie Windsoru w kwietniu 2019 roku, poprosiła projektantkę wnętrz z zaprzyjaźnionej ekskluzywnej sieci Soho House, Vicky Charles, o udekorowanie przestrzeni. Miała jeden warunek - księżnej zależało, żeby dekoratorka użyła wegańskiej i organicznej farby we wszystkich pokojach.
 


Podobno Vicky wykorzystała farbę o nazwie Organic and Natural Paint Co, która tworzona jest z dodatkiem olejków eterycznych z rozmarynu i eukaliptusa, aby wspomagać oczyszczanie powietrza w budynku. W przeciwieństwie do klasycznej farby do ścian, która zawiera składniki pochodzenia zwierzęcego działające jako spoiwo (m.in. wosk pszczeli czy produkty mleczne, takie jak proteiny mleka), przyjazne dla środowiska farby są zdrowszą i bardziej bezpieczną opcją. Nic więc dziwnego, że szczególnie teraz, kiedy na świecie jest mały Archie, Meghan pragnie, aby uczynić nowy dom przyjaznym środowiskiem dla malucha.

Czy oprócz odświeżenia ścian para zdecyduje się na  zmianę aranżacji domu? Posiadłość ma dziewięć sypialni i 16 łazienek, a wszystkie te pokoje urządzone są w niezwykle wystawny, lekko staroświecki sposób.

meghan-harry-nowy-dom-kupili-w-santa-barbara-jak-wyglada-salon-renowacja-2
Fot. East News

meghan-harry-nowy-dom-kupili-w-santa-barbara-jak-wyglada-salon-renowacja-jak-urzadza-rezydencje-2
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?