meghan-harry-nowy-dom-kupili-w-santa-barbara-jak-wyglada-salon-renowacja-jak-urzadza-rezydencje-4
Fot. East News, Getty Images
domy gwiazd

Wiemy, jak Meghan i Harry urządzą swój nowy dom w Santa Barbara!

Pewien szczegół naprawdę zaskakuje…

Redakcja VIVA! 16 września 2020 19:15
meghan-harry-nowy-dom-kupili-w-santa-barbara-jak-wyglada-salon-renowacja-jak-urzadza-rezydencje-4
Fot. East News, Getty Images

Księżna Meghan i książę Harry kupili razem swój pierwszy dom w Santa Barbara w Kalifornii w lipcu tego roku. Para podobno już w nim zamieszkała razem z rocznym synem Archiem. Książę i księżna Sussex bez wątpienia mają wielkie plany, aby uczynić tę posiadłość wyjątkową. Na pewno remont domu zajmie trochę czasu, ale jedno jest już pewne. Meghan  zdecydowała się na… wegańską farbę do malowania wnętrz!

Nowy dom Meghan i Harry'ego w Kalifornii - jak będzie wyglądała remont?

Meghan Markle znana jest z tego, że przestrzega diety wegańskiej. Ale wegańskie produkty stosuje także w zupełnie innych sferach życia. Zawsze dbała, żeby ściany we wszystkich swoich poprzednich domach odświeżać właśnie farbą wegańską.


Kiedy Meghan i Harry przeprowadzili się do Frogmore Cottage na terenie Windsoru w kwietniu 2019 roku, poprosiła projektantkę wnętrz z zaprzyjaźnionej ekskluzywnej sieci Soho House, Vicky Charles, o udekorowanie przestrzeni. Miała jeden warunek - księżnej zależało, żeby dekoratorka użyła wegańskiej i organicznej farby we wszystkich pokojach.
 


Podobno Vicky wykorzystała farbę o nazwie Organic and Natural Paint Co, która tworzona jest z dodatkiem olejków eterycznych z rozmarynu i eukaliptusa, aby wspomagać oczyszczanie powietrza w budynku. W przeciwieństwie do klasycznej farby do ścian, która zawiera składniki pochodzenia zwierzęcego działające jako spoiwo (m.in. wosk pszczeli czy produkty mleczne, takie jak proteiny mleka), przyjazne dla środowiska farby są zdrowszą i bardziej bezpieczną opcją. Nic więc dziwnego, że szczególnie teraz, kiedy na świecie jest mały Archie, Meghan pragnie, aby uczynić nowy dom przyjaznym środowiskiem dla malucha.

Czy oprócz odświeżenia ścian para zdecyduje się na  zmianę aranżacji domu? Posiadłość ma dziewięć sypialni i 16 łazienek, a wszystkie te pokoje urządzone są w niezwykle wystawny, lekko staroświecki sposób.

meghan-harry-nowy-dom-kupili-w-santa-barbara-jak-wyglada-salon-renowacja-2
Fot. East News

meghan-harry-nowy-dom-kupili-w-santa-barbara-jak-wyglada-salon-renowacja-jak-urzadza-rezydencje-2
Fot. East News

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARTYNA WOJCIECHOWSKA z odważnym przesłaniem dla kobiet: „Jestem wystarczająca!”. Marzyciel pragmatyk - CEZARY PAZURA w obiektywie żony Edyty. RENATA GABRYJELSKA supermodelka lat 90 o ucieczce z show-biznesu i nowym życiu. Odkrywamy sekrety mistrzyni, czyli jaka naprawdę jest IGA ŚWIĄTEK i kto stoi za jej sukcesem oraz sprawdzamy, dlaczego WIRUS to największy wróg ludzkości.