Barbara Łubko 13 stycznia 2018 10:00
1/4
Dom Ricky'ego Martina i Jwana Yosefa w Los Angeles
Copyright @Instagram.com
1/4

Jeden z najbardziej znanych latynoskich piosenkarzy Ricky Martin zmienia swoje życie! Wziął ślub z artystą Jwanem Yosefem i kupił nowy dom. Para postanowiła na stałe osiedlić się w Los Angeles. Razem z Yosefem długo zastanawiali się, gdzie powinni zamieszkać z całą rodziną czyli bliźniakami - dziewięcioletnimi synami Ricky'ego Matteo i Valentino. Myśleli o Nowym Jorku lub Londynie, ale w końcu na miesiąc wynajęli dom w słonecznym L.A. i… zakochali się w Mieście Aniołów.
 

Ricky Martin i Jwan niedawno wprowadzili się do willi wybudowanej w 1953 roku, a zaprojektowanej przez znanego i cenionego architekta Gregory'ego Aina. Czasu na remont nie było wiele - od zakupu do wprowadzenia się pary do nowego domu minęły dwa miesiące! Panowie oczywiście skorzystali z pomocy profesjonalnego projektanta wnętrz Nate'a Berkuka, którego poznali dzięki wspólnym znajomym.

 

Mimo że dom przez lata był mocno rozbudowany, chcieliśmy uszanować jego oryginalną wizję - czyste linie, otwartość i poczucie spokoju. Nie byliśmy zainteresowani całkowicie wykończonym domem. Chcieliśmy stworzyć podstawy, tak żeby dom był wygodny dla nas i dla dzieci, ale zostawiliśmy dużo miejsca, aby mógł się rozwijać i ewoluować w nadchodzących latach, zdradził Ricky Martin w wywiadzie dla magazynu Architectural Digest, w którym zaprezentowano wnętrza odnowionej willi.

 

Zobacz także: Poznajcie szczegóły ślubu Ricky'ego Martina!
 


Jasne wnętrze jednego z pokoi w nowym domu Ricky'ego Martina


W domu zachwycają szczegóły! Między innymi stół jadalny „z duszą”, który Martin kupił jeszcze w 1996 roku. To pierwszy mebel w kolekcji piosenkarza. Jednak to nie sposób aranżacji wnętrz i meble tworzą wyjątkowy klimat tego domu. Dom zaskakuje czymś innym. Martin i Josef kolekcjonują sztukę, a minimalistyczne wnętrza stały się doskonałym tłem dla jej wyeksponowania! Czy podoba Ci się kolekcja Ricky'ego i Yosefa? Co jeszcze zadziwia w domu słynnej pary? Zajrzyjcie do naszej galerii i przekonajcie się!

 

Zobacz także: Ricky Martin w serialu o śmierci Gianniego Versace - zobacz zdjęcia z planu!

2/4
Dom Ricky'ego Martina i Jwana Yosefa w Los Angeles
Copyright @Instagram.com
2/4

Dom Ricky'ego Martina i Jwana Yosefa w Los Angeles

 

Sam jestem młodym artystą i fajnie jest żyć wśród dzieł, stworzonych przez moich przyjaciół i innych artystów, zdradził Yosef

 

Jego własne obrazy pięknie prezentują się na białych ścianach willi. Ale także Ricky znalazł w domu miejsce na swoją kolekcję. W domu zachwycają czarno-białe fotografie legendarnych muzyków, m.in. Janis Joplin, Davida Bowie, Johna Lennona, Louisa Armstronga i Franka Sinatry. Nie zabrakło też rzeźb -  takich jak niedawno nabyta autorstwa Larry'ego Bella i płótno kubańskiego artysty Wifredo Lama, które Martin kupił w 1998 roku, kiedy zaczął kolekcjonować latynoamerykańską sztukę!

 

Yosef nie tylko eksponuje swoje dzieła w nowej willi. W domu ma też przestronną pracownię! Zajrzeliśmy do środka - zobacz na kolejnym slajdzie, jak wygląda.

 

Zobacz także: Tak mieszka Kourtney Kardashian! Co zadziwia we wnętrzach jej domu?

3/4
Dom Ricky'ego Martina i Jwana Yosefa w Los Angeles
Copyright @Instagram.com
3/4

Dom Ricky'ego Martina i Jwana Yosefa w Los Angeles
 

Pracownia Yosefa to ogromne, minimalistycznie urządzone pomieszczenie. To tu artysta tworzy swoje najnowsze dzieła.

 

Zobacz także: Zobacz, gdzie Kim Kardashian świętowała 37. urodziny! Bardziej luksusowego miejsca nie mogła wybrać…

4/4
Dom Ricky'ego Martina i Jwana Yosefa w Los Angeles
Copyright @Instagram.com
4/4

Dom Ricky'ego Martina i Jwana Yosefa w Los Angeles


Ogromne okna wpuszczają do wnętrz domu w Los Angeles mnóstwo naturalnego światła. To pozwala jeszcze lepiej wyeksponować dzieła sztuki, które kolekcjonuje para.

 

Zobacz także: Partner Gianniego Versace o roli Ricky’ego Martina w nowym serialu: „To absurdalne! Ja się tak nie zachowałem”

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.