Tajlandia zaprasza na 2021
Fot. TAT/Praque office
Podróże

Tajlandia zaprasza turystów! Ma wiele do zaoferowania!

Ucieknij od polskiej zimy!

Aleksandra Frankowska 20 lutego 2021 15:45
Tajlandia zaprasza na 2021
Fot. TAT/Praque office

Pragniesz uciec od zimy? Wybierz Tajlandię! Ten piękny kraj na Półwyspie Indochińskim ma do zaoferowania tak wiele. Wielkomiejskie życie nigdy niezasypiającego Bangkoku i bajeczne plaże większych, mniejszych lub całkiem mikroskopijnych wysp. Wyrafinowane restauracje z kuchnią azjatycką (i każdą inną znaną na świecie) oraz najlepsze i najbardziej urozmaicone uliczne jedzenie, jakie tylko możecie sobie wyobrazić.

Odpoczynek w Tajlandii 2021
Fot. TAT/Praque office

Luksus w Tajlandii

Luksusowe hotele o najwyższym standardzie z basenami na dachu i malownicze domki na palach. Nie zapominajmy też o zapierających dech w piersiach zachodach słońca, relaksujących masażach oraz zdumiewających swą wspaniałością królewskich pałacach czy ginących w dymie kadzideł tajemniczych świątyniach. Gdzie indziej znajdziecie taki targ jak Pak Klong Talad w Bangkoku? To prawdziwa feeria kolorów, kształtów i zapachów.

Lato 2021 Tajlandia
Fot. TAT/Praque office

Na tym czynnym dwadzieścia cztery godziny na dobę targowisku sprzedawane są owoce i warzywa, ale przede wszystkim kwiaty  - orchidee, róże, gardenie. Można też tu kupić przeznaczone do składania w świątyniach girlandy z aksamitek. Taką girlandę warto złożyć przy gigantycznym, złotym posągu Leżącego Buddy w świątyni Wat Pho. A to dopiero początek atrakcji, które może wam jeszcze tej zimy zapewnić egzotyczna i pociągająca Tajlandia.

Tajlandia 2021
Fot. TAT/Praque office

Tajlandia zaprasza

Przez pewien czas wszystko to było dla turystów niedostępne. Ale po przerwie w przyjmowaniu zagranicznych gości z powodu globalnej pandemii Urząd Turystyki Tajlandii (TAT) ogłosił, że Tajlandia ponownie otworzyła swoje granice dla Polaków i zaprasza ich na wakacje. Jak to zrobić?

Wakacje w Tajlandii
Fot. TAT/Praque office

Tajlandia wprowadziła dla turystów nową, bezpłatną 45-dniową wizę. 

Tajlandia na wakacje
Fot. TAT/Praque office

Prawdziwa okazja

Tajlandia proponuje teraz odwiedzającym ją gościom niezwykłe pakiety turystyczne już od 999 dolarów za miesiąc od osoby, w ramach których zapewnione są atrakcyjne hotele w Bangkoku i na Phuket lub w Bangkoku i na Krabi nad Zatoką Tajlandzką oraz transfery na lotniska. Opcja na dwa miesiące jest jeszcze bardziej atrakcyjna finansowo. Więcej na www.asiantrails.travel. Może warto więc uciec od zimy i… lockdownu? Tajlandia zaprasza! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?