Tajlandia zaprasza na 2021
Fot. TAT/Praque office
Podróże

Tajlandia zaprasza turystów! Ma wiele do zaoferowania!

Ucieknij od polskiej zimy!

Aleksandra Frankowska 20 lutego 2021 15:45
Tajlandia zaprasza na 2021
Fot. TAT/Praque office

Pragniesz uciec od zimy? Wybierz Tajlandię! Ten piękny kraj na Półwyspie Indochińskim ma do zaoferowania tak wiele. Wielkomiejskie życie nigdy niezasypiającego Bangkoku i bajeczne plaże większych, mniejszych lub całkiem mikroskopijnych wysp. Wyrafinowane restauracje z kuchnią azjatycką (i każdą inną znaną na świecie) oraz najlepsze i najbardziej urozmaicone uliczne jedzenie, jakie tylko możecie sobie wyobrazić.

Odpoczynek w Tajlandii 2021
Fot. TAT/Praque office

Luksus w Tajlandii

Luksusowe hotele o najwyższym standardzie z basenami na dachu i malownicze domki na palach. Nie zapominajmy też o zapierających dech w piersiach zachodach słońca, relaksujących masażach oraz zdumiewających swą wspaniałością królewskich pałacach czy ginących w dymie kadzideł tajemniczych świątyniach. Gdzie indziej znajdziecie taki targ jak Pak Klong Talad w Bangkoku? To prawdziwa feeria kolorów, kształtów i zapachów.

Lato 2021 Tajlandia
Fot. TAT/Praque office

Na tym czynnym dwadzieścia cztery godziny na dobę targowisku sprzedawane są owoce i warzywa, ale przede wszystkim kwiaty  - orchidee, róże, gardenie. Można też tu kupić przeznaczone do składania w świątyniach girlandy z aksamitek. Taką girlandę warto złożyć przy gigantycznym, złotym posągu Leżącego Buddy w świątyni Wat Pho. A to dopiero początek atrakcji, które może wam jeszcze tej zimy zapewnić egzotyczna i pociągająca Tajlandia.

Tajlandia 2021
Fot. TAT/Praque office

Tajlandia zaprasza

Przez pewien czas wszystko to było dla turystów niedostępne. Ale po przerwie w przyjmowaniu zagranicznych gości z powodu globalnej pandemii Urząd Turystyki Tajlandii (TAT) ogłosił, że Tajlandia ponownie otworzyła swoje granice dla Polaków i zaprasza ich na wakacje. Jak to zrobić?

Wakacje w Tajlandii
Fot. TAT/Praque office

Tajlandia wprowadziła dla turystów nową, bezpłatną 45-dniową wizę. 

Tajlandia na wakacje
Fot. TAT/Praque office

Prawdziwa okazja

Tajlandia proponuje teraz odwiedzającym ją gościom niezwykłe pakiety turystyczne już od 999 dolarów za miesiąc od osoby, w ramach których zapewnione są atrakcyjne hotele w Bangkoku i na Phuket lub w Bangkoku i na Krabi nad Zatoką Tajlandzką oraz transfery na lotniska. Opcja na dwa miesiące jest jeszcze bardziej atrakcyjna finansowo. Więcej na www.asiantrails.travel. Może warto więc uciec od zimy i… lockdownu? Tajlandia zaprasza! 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?