Oto najrzadziej odwiedzane przez turystów państwa na świecie!

Gabriela Łaskowska 4 sierpnia 2018 13:30

Jeśli nie przepadasz za wakacjami w miejscach przepełnionych turystami, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Światowa Organizacja Turystyki Narodów Zjednoczonych stworzyła ranking najrzadziej odwiedzanych państw świata. Powstała na bazie liczb zagranicznych gości, przyjeżdżających z wizytą do każdego kraju. Będą to idealne miejsca na wakacje dla osób, chcących oderwać się od turystycznego tłoku i nacieszyć oczy, nienaruszonymi ludzką działalnością, krajobrazami.  

1/6
najrzadziej odwiedzane panstwa
Copyright @UPS.COM
1/6

Malutkie azjatyckie państwo, w którym kontrasty aż biją po oczach. Bogaty, złoty pałac sułtana lśni z daleka, podczas gdy w miasteczkach zderzamy się z niszczejącymi budynkami
Liczba odwiedzających rocznie: 219 tys.

2/6
najrzadziej odwiedzane panstwa
Copyright @THECULTURETRIP.COM
2/6

Lichtenstein to miejsce niczym z bajki. Przepiękne krajobrazy i zaskakujące budownictwo sprawiają, że czujemy się tam jak w innym świecie.
Liczba odwiedzających rocznie: 69 tys.

3/6
najrzadziej odwiedzane panstwa
Copyright @NEREYE.COM
3/6

Zielona kraina w samym sercu Azji jest jednym z najbiedniejszych krajów na świecie. To miejsce, gdzie czas się zatrzymał, a mieszkańcy mimo biedy są bogaci. Bogaci duchowo.
Liczba odwiedzających rocznie: 155 tys.

4/6
najrzadziej odwiedzane panstwa
Copyright @LOCALS.MD
4/6

Mołdawia to niezwykle malowniczy kraj, który jednak dla przeciętnego turysty może być nudny. Nie ma tu zbyt wielu atrakcji turystycznych. Można za to podziwiać piękną, niczym nienaruszoną naturę.
Liczba odwiedzających rocznie: 121 tys.

5/6
najrzadziej odwiedzane panstwa
Copyright @ETRAVELER.PL
5/6

Timor Wschodni to malutkie zapomniane azjatyckie państwo, oblewane przez turkusowe wody oceanu i pachnące kawą.
Liczba odwiedzających rocznie: 66 tys.

6/6
najrzadziej odwiedzane panstwa
Copyright @STOCK ADOBE
6/6

Cudowna wyspa, na której znajdziemy przepiękne plaże. Montserrat jest niestety wyspą wulkaniczną, narażoną na częste huragany i trzęsienia ziemi.
Liczba odwiedzających rocznie: 9 tys.

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.