Manor House SPA****
Fot. Manor House SPA****
Podróże 2021

Spędź urlop za miastem w Manor House SPA****!

Odetchnij od zgiełku miasta!

Aleksandra Frankowska 26 lipca 2021 08:44
Manor House SPA****
Fot. Manor House SPA****

Jeśli marzy Ci się ucieczka od upałów, zgiełku miasta, codziennego pośpiechu i zabiegania, wybierz się do SPA w otoczeniu przyrody i dobrych sił natury…

Są takie miejsca, jak Polskie Centrum Biowitalności, gdzie można zadbać o siebie na każdym poziomie. Ta enklawa dobrego samopoczucia mieści się w  mazowieckim kompleksie Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów*****. Dzielimy się TOP 10 zalet tego czarownego miejsca:

1. Bliskość natury i jej pozytywnych energii,

2. Dobroczynny kontakt z przyrodą zabytkowego parku,

3. Cisza i spokój hotelu bez dzieci (dla Gości powyżej 12 roku życia),

4. Najlepsze od lat holistyczne SPA w Polsce,

5. Energetyczne terapie wspierające dobrostan,

6. Autorskim program odmładzający „Alchemia Zdrowia®,

7. Koncerty na gongi i misy tybetańskie,

8. Bezchlorowy basen z ożywioną wodą,

9. Seanse saunowe w Łaźniach Rzymskich,

10. Świeże, wolne od smogu powietrze…

Atrakcji znajdziecie tu więcej, dla nas jednak największą wartość ma błogi czas spędzony w otoczeniu przyrody, która niesie wiele korzyści: uspokaja, odpręża, poprawia stan psychiczny i fizyczny. Pamiętajcie, że przebywanie na świeżym powietrzu wpływa kojąco na zmysły: wzrok odpoczywa w otoczeniu zieleni, szum drzew i śpiew ptaków są przyjemne dla ucha, a zapachy i piękno roślin wprawiają w dobry nastrój.

Manor House SPA****
Fot. Manor House SPA****

Do tego ze względu na wysoką biowitalność sięgającą nawet do 30 tys. j. Bovisa (neutralny poziom dla zdrowego organizmu to ok. 6500 jednostek w tej skali) Manor House SPA jest nazywany Polskim Centrum Biowitalności. Samo przebywanie na jego terenie wzmacnia siły życiowe, poprawia samopoczucie i zdrowie. 10-hektarowy, zabytkowy park z ponad 300-letnim starodrzewem i pomnikami przyrody daje wiele okazji do odpoczynku - hamaki rozwieszone między drzewami, ogrodowe leżaki i altany, miejsca do medytacji… Można tu oddać się leśnym kąpielom, przytulać się do drzew (silwoterapia), uziemiać się chodząc boso po trawie, skorzystać z kąpieli słonecznych lub odpocząć w cieniu od upałów.

Manor House SPA****
Fot. Manor House SPA****

Warto też pobyć w Ogrodzie Medytacji z:
- Ogrodem Zen – kopią ogrodu Ryoan-ji koło Kioto,
- promieniującym pozytywną energią Kamiennym Kręgiem Mocy,
- spiralą energetyczną, która oczyszcza, wzmacnia i harmonizuje cały organizm,
- Piramidą Horusa, której pole zwiększa witalność, koncentrację, inwencję twórczą, komunikatywność, rozwój wewnętrzny i poziom świadomości, wzmacnia też system immunologiczny i regenerację organizmu.
- labiryntem - repliką słynnego labiryntu w katedrze w Chartres - niezwykła przestrzeń, w której łączy się makro- i mikrokosmos, to, co na górze i to, co na dole.

W klimatycznych wnętrzach mieści się najlepszy holistyczny hotel SPA w Polsce i oryginalne Biowitalne SPA z autorskim programem odmładzającym, który pobudza naturalną umiejętność organizmu do autoregeneracji. Gabinety Bioodnowy specjalizują się w energetycznych terapiach, które poprawiają zdrowie, odporność i samopoczucie.  Polecamy skorzystać też z masaży i zabiegów pielęgnacyjnych, pakietów paramedycznych dla zdrowia, bezchlorowego basenu z wodą ożywioną metodami Grandera i dr. Keshego, która pielęgnującą skórę, nawet tę najbardziej wrażliwą, seansów saunowych w kompleksie Łaźni Rzymskich, leczniczych kąpieli ofuro, również w dwuosobowych wannach Duo Ofuro by Manor House czy koncertów na misy i gongi tybetańskie. Całość dopełnia smaczna kuchnia w hotelowej restauracji, gdzie serwuje się tradycyjne potrawy i wyśmienite Menu Wegańskie oraz Dania Lasu i wg zdrowej Diety Życia.

Manor House SPA****
Fot. Manor House SPA****

Urlop w takich okolicznościach fantastycznie wpływa na cały organizm. Nawet w kilka dni możecie tu odpocząć, odstresować się i pobudzić wewnętrzną energię. Więcej informacji znajdziecie na: www.manorhouse.pl. 

Manor House SPA****
Fot. Manor House SPA****

Manor House SPA****
Fot. Manor House SPA****

Manor House SPA****
Fot. Manor House SPA****

TAGI #wakacje

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.