Sara Boruc Mannei
Fot. Instagram @mannei_is_her_name
DOMY GWIAZD

Sara Boruc pokazała wnętrza swojego apartamentu!

Te widoki robią wrażenie

Redakcja VIVA! 7 kwietnia 2020 12:30
Sara Boruc Mannei
Fot. Instagram @mannei_is_her_name

Sara Borus-Mannei, żona piłkarza Artura Boruca znana jest miłośniczkom mody przede wszystkim jako projektantka biżuterii. Na co dzień mieszka w Bournemouth w Wielkiej Brytanii wraz z mężem i trójką dzieci, ale pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi polskimi fanami dzięki social mediom. Do tej pory bizneswoman działała na najwyższych obrotach, jednak przez epidemię koronawirusa musiała nieco zwolnić. Sara dobrze wykorzystuje czas kwarantanny i spędza go z pociechami w domu. Na bieżąco publikuje posty na Instagramie, dzięki czemu możemy podejrzeć, jak żyje rodzina słynnego bramkarza. Ostatnio na profilu projektantki pojawił się wpis przedstawiający jej salon. Z lekką zazdrością stwierdzamy, że wnętrza robią wrażenia! Zobaczcie sami.

Salon Sary Boruc

Sara znana jest z dobrego gustu, co możemy zaobserwować w jej dopracowanych do perfekcji stylizacjach oraz w projektach biżuterii, które zawsze idą z duchem czasu i nawiązują do najnowszych trendów modowych. Nic więc dziwnego, że jej dom również wygląda niczym z katalogu. Choć zdjęcie opublikowane przez żonę Boruca nie zdradza zbyt wiele, możemy zauważyć, że salon jest utrzymany w nowoczesnej stylistyce - jasne wnętrza, gustowne, skórzane kanapy i detale, jak np. minimalistyczny złoto-marmurowy stolik, który skradł nasze serca! Co jeszcze przykuło naszą uwagę? Oczywiście widok za oknem, który dodatkowo nadaje wnętrzu uroku. Wierni obserwatorzy mogli podejrzeć też inny zakątek mieszkania Sary - na InstaStory projektantka opublikowała zdjęcia, na których Artur bawi się z najmłodszym dzieckiem pary - synkiem Noah. Można na nich dostrzec elegancką czarną wyspę ze stylowymi krzesłami i przestronne szafy. Podoba Wam się styl, w jakim Sara urządziła salon?  

Zobacz zdjęcia
Fot. INSTAGRAM: @mannei_is_her_name

Zobacz zdjęcia
Fot. INSTAGRAM: @mannei_is_her_name

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.