Daniel Craig, James Bond
Fot. Materiały prasowe
O tym się mówi

Premiera nowego Bonda w Polsce jeszcze w 2020 roku! Podano konkretną datę!

Ostatni film z Danielem Craigiem ma wyjątkową obsadę!

Aleksandra Frankowska 3 września 2020 14:31
Daniel Craig, James Bond
Fot. Materiały prasowe

Film, którego głównym bohaterem jest słynny James Bond po raz 25 pojawi się w kinach! Kolejny i ostatni raz w rolę słynnego Agenta 007 wcieli się Daniel Craig. Właśnie ogłoszono datę polskiej premiery filmu Nie czas umierać, a także opublikowano plakat promujący kultową produkcję.

Daniel Craig o swojej roli Agenta 007

Jeden z najprzystojniejszych aktorów Hollywood Daniel Craig już po raz piąty wcieli się w postać Jamesa Bonda. Do tej pory można było zobaczyć go w seriach Casino Royal, 007 Quantum Of Solace, Skyfall, oraz Spectre. 20 listopada 2020 będzie można zobaczyć go w roli agenta po raz ostatni. Jak sam powiedział, angaż w tej produkcji zmienił jego życie. Kiedy premiera Bonda w Polsce?

Może trudno w to uwierzyć, ale uwielbiam to, że jestem Bondem. (...) To jedna z najbardziej intensywnych i spełniających mnie jako aktora rzeczy, jakie kiedykolwiek zrobiłem, ale wymaga dużo wysiłku. A ja się starzeję.

Fabuła najnowszego filmu o Jamesie Bondzie 2020

W najnowszym filmie ukazującym losy tytułowego Agenta 007, będzie można zobaczyć, jak ten przechodzi na klasyczną emeryturę. Po opuszczeniu czynnej służby Bond odpoczywa na Jamajce, gdzie prowadzi spokojne życie w cieniu palm. Wszystko momentalnie się zmienia, kiedy jego dawny przyjaciel Felix Leiter pracujący dla CIA prosi go o przysługę. Jego nową misją staje się uratowanie porwanego naukowca. Wszystko byłoby pewnie proste dla najlepszego agenta świata, jednak nowoczesna technologia, którą dysponuje porywacz bardzo utrudnia mu zadanie.

Kiedy odbędzie się polska premiera Bonda?

Wszyscy długo zadawali sobie pytanie: kiedy premiera Bonda w Polsce? Według oficjalnych informacji, w Polsce najnowszy film o Bondzie będzie można zobaczyć w kinach już 20 listopada. Nie czas umierać do 25. odsłona przygód najpopularniejszego agenta specjalnego na świecie! Fani genialnej serii już nie mogą się doczekać, co zobaczą podczas seansu, a zapowiada się bardzo gorąco, ponieważ wśród obsady figurują takie nazwiska, jak Ralph Fiennes, Naomie Harris, Rory Kinnear, Léa Seydoux, Ben Whishaw i Jeffrey Wright, Dali Benssalah, David Dencik, Lashana Lynch, Billy Magnussen oraz Rami Malek. Najnowszą dziewczynę Bonda zagra Ana de Armas. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#nexosmagazine ♥️💜 April 2020

Post udostępniony przez A N A D E A R M A S (@ana_d_armas)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.