Marcin Tyszka, Lenovo
Fot. @lenovopolska
współpraca reklamowa

Premiera nowych laptopów Lenovo ThinkPad dla kreatywnych profesjonalistów

A wszystko to w zjawiskowym domu Marcina Tyszki

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 26 lipca 2022 19:27
Marcin Tyszka, Lenovo
Fot. @lenovopolska

20 lipca w zjawiskowym i egzotycznym apartamencie Marcina Tyszki, miała miejsce premiera najnowszych laptopów Lenovo z serii ThinkPad X1. Lepszego miejsca nie można było sobie wyobrazić na oficjalny dzień dystrybucji laptopów dla kreatywnych profesjonalistów. Unikalna przestrzeń pozwoliła na znakomite doznania estetyczne, a nowoczesna technologia Lenovo zyskała świetną oprawę. Czego chcieć więcej?

Premiera laptopów z serii ThinkPad X1

Marcin Tyszka od lat w swojej kreatywnej pracy fotografa i designera, korzysta z laptopów marki Lenovo. Tysio Studio wyposażone jest między innymi w mobilną stację roboczą Lenovo ThinkPad P15 2. generacji, pozwalającej na szybki rendering projektów. Inne sprzęty Lenovo, które pozwalają na pracę w komfortowych warunkach, to monitory ThinkVision P27q-20 oraz mobilny monitor ThinkVision M14. W kreatywnej pracy, profesjonalny sprzęt to podstawa. 

Marcin Tyszka, Lenovo
Fot. @lenovopolska

Nasze najnowsze laptopy serii ThinkPad X1 są odpowiedzią na nieustannie rosnące potrzeby wymagających, kreatywnych profesjonalistów, którzy oczekują od laptopów możliwej wydajności, mobilności oraz eleganckiego designu przy jednoczesnym zachowaniu jak największej wytrzymałości i jakości premium – mówiła Ewelina Woldan, brand manager Lenovo.

Najważniejsze możliwości nowych ThinkPadów od Lenovo

Spotkanie premierowe było okazją do zaprezentowania możliwości najnowszego sprzętu od Lenovo. Obecnym na wydarzeniu przedstawił je Adam Dyszkiewicz, Buiness Development Manager.

Zaprezentowane dziś urządzenia takie jak ThinkPad X1 Carbon 10. generacji czy X1 Yoga 7. generacji łączy nie tylko bogata historia marki, której 30-lecie właśnie obchodzimy w tym roku, ale także nieustanny wzrost wydajności oraz przekraczanie kolejnych granic w dostarczaniu klientom jak najlepszego i niezwodnego sprzętu. To również najwyższej klasy usługi, które zapewniamy wraz z naszymi urządzeniami. Lenovo CO2 Offset równoważy emisje dwutlenku węgla powstałe w wyniku produkcji i transportu, ale też wygenerowane podczas 5-cio letniego cyklu użytkowania komputera. Accidental Damage Protection jest rozszerzeniem fabrycznej gwarancji Lenovo o zabezpieczenie urządzenia przed przypadkowymi uszkodzeniami - daje pewność i spokój. Z kolei dzięki 3-letniej usłudze Premier Support użytkownicy naszych ThinkPadów X1 są otoczeni opieką techniczną i obsługą 24h najwyższej klasy – powiedział Adam Dyszkiewicz, Business Development Manager w Lenovo Polska.O Lenovo

Na miejscu goście mogli zapoznać się z takimi produktami, jak ThinkPad X1 Fold, X1 Titanium Yoga, mobilną workstacją P1 4. generacji, a także ThinkPad X1 Carbon 10. generacji i X1 Yoga 7. generacji. 

Marcin Tyszka, Lenovo
Fot. @lenovopolska

Co wyróżnia najnowszy model ThinkPad X1?

Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na wydajność zastosowanego procesora Intel Core 12. generacji i układ graficzny Intel Iris Xe. Wrażenie na gościach zrobił również wyświetlacz 4K i jego niesamowite proporcje 16:10. Smukły design i lekkość sprzętu wprawiły w zdumienie obecnych na spotkaniu gości. Lenovo stawia na ekologię nie tylko dzięki nadchodzącym modelom ThinkPad Z13 i Z16, powstałym z materiałów pochodzących z recyklingu, ale także starannie dobranym usługom (CO2 Offset, ADP), ale także za sprawą lokalnych inicjatyw, m.in. związanych z sadzeniem drzew.

Marcin Tyszka, Lenovo
Fot. @lenovopolska

Ekologiczne podejście marki Lenovo

W 2022 roku Lenovo wystartowało ze swoją kampanią zwracającą w Polsce uwagę na ekologiczne korzystanie z komputerów przenośnych. Między innymi w Warszawie powstało jedenaście EKO wiat w ramach tej inicjatywy. Ostatnio marka otrzymała „Laur Klienta” w kategorii „Ekologiczne strategie w biznesie/przemyśle”. Z pewnością usłyszymy jeszcze o kolejnych inicjatywach, w które będzie angażowało się Lenovo. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.