James Bond, Daniel Craig
Fot. Materiały prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

Billie Eilish zaprezentowała utwór do nowego filmu o Jamesie Bondzie!

Ta piosenka natychmiast stała się hitem. Posłuchajcie!

Ksenia Krasko 14 lutego 2020 05:45
James Bond, Daniel Craig
Fot. Materiały prasowe

Ta wiadomość zelektryzowała zarówno przemysł muzyczny, jak i filmowy – ujawniono, że to Billie Eilish wykona piosenkę przewodnią do najnowszego filmu o Jamesie Bondzie! Tym samym utalentowana piosenkarka i autorka tekstów stała się najmłodszą artystką, której utwór będzie promował przygody agenta 007. Nagranie właśnie trafiło do sieci i... robi ogromne wrażenie.

Billie Eilish piosenka do Bonda

Nad utworem No Time To Die, o takim samym tytule jak 25. już film o legendarnym Jamesie Bondzie, pracowała nie tylko Billie Eilish – współtworzył go jej starszy brat, Finneas O’Connell, który odpowiedzialny jest za muzykę większości piosenek nastolatki. Samą Eilish już teraz określa się mianem najbardziej utalentowanej artystki ubiegłego roku, co udowadnia pięć nagród Grammy w najważniejszych kategoriach.

Eilish jest najmłodszą artystką, która nagrała ścieżkę dźwiękową do filmu o agencie 007 – a warto zaznaczyć, że taką propozycję uważa się za niezwykły zaszczyt dla muzyków. Jak twierdzą internauci i krytycy, ten wybór zwiastuje, że twórcy serii stawiają na rozwój i na pewno zaskoczą fanów nowymi pomysłami.

Billie Eilish podąża śladami młodych artystów, którzy podjęli się tego zadania w ostatnim czasie – Adele powierzono utwór Skyfall do filmu o tym samym tytule, a Sam Smith brawurowo wykonali Writing’s On the Wall ze Spectre.

Tylko tym piosenkom, promującym filmy o przygodach agenta 007, przyznano Oscary, pomimo kilku nominacji we wcześniejszych latach. Czy Eilish powtórzy ten sukces? Wszystko na to wskazuje.

Posłuchajcie utworu „No Time To Die” w wykonaniu Billie Eilish! Jak Wam się podoba?

No Time To Die to dwudziesty piąty film o Bondzie, pierwszy po pięciu latach przerwy. Co wiemy o nowych przygodach agenta 007? Akcja rozpoczyna się w momencie, gdy James Bond cieszy się zasłużoną emeryturą na Jamajce. Jego wypoczynek niespodziewanie przerwie dawny znajomy z CIA, który poprosi go o pomoc. Bond zostanie zaangażowany w odnalezienie porwanego naukowca...

Oprócz Daniela Craiga w roli tytułowej, na ekranie zobaczymy Ralpha Fiennesa w roli M, Bena Whishawa jako Q, czy Christopha Waltza w roli Bolfelda. W głównego antagonistę Bonda wcieli się Rami Malek, znany z filmu Bohemian Rhapsody.

Premiera No Time To Die zaplanowana jest na kwiecień tego roku. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

“No Time To Die” OUT NOWWWWWW

Post udostępniony przez BILLIE EILISH (@billieeilish)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.