Marta Roszewska 12 września 2017 07:00
1/6
Jak randkują bogaci single. Rihanna, Justin Bieber, Bella Hadid, Taylor Swift
Copyright @East News
1/6

W pogoni za pieniędzmi ciężko znaleźć czas na życie prywatne. Oczywistym jest fakt, że dobra materialne nigdy nie zastąpią nam bliskiej osoby. Jak wiadomo, ludzie z wyższych sfer lubią trzymać się razem. Ale nawet im potrafi doskwierać samotność lub mogą mieć trudności w nawiązywaniu nowych znajomości. Gdzie poznają się bogacze?

 

 

Serwis randkowy Gray & Farrar to miejsce, w którym ludzie z elity mają szanse poznać swoją drugą połówkę. Warunki przyjęcia? Potrzebna jest jedynie wpłata symbolicznych 22 000 dolarów wpisowego. Strona, w odróżnieniu od darmowych portali randkowych, nie działa na zasadzie algorytmów, które automatycznie wyszukują nam potencjalnych partnerów. Na podstawie podanych informacji tzw. "matchmaker" (czyli osoba, która zawodowo zajmuje się dobieraniem chętnych singli w pary) wyszukuje najbardziej kompatybilną osobę. Po wstępnej selekcji, bogaci single są sobie przedstawiani. Jest to bardziej wyszukany sposób na zapoznanie się z kimś, niż np. w barze, poprzez znajomych. Serwis nie gwarantuje, że już za pierwszym razem uda nam się trafić na idealnego kandydata lub kandydatkę. Użytkownicy mają jednak pewność, że poznają osoby z podobnym wykształceniem i statusem majątkowym. Dzięki temu mogą uniknąć osób, które zwyczajnie próbowałyby ich naciągnąć.

 

Randkowanie w show-biznesie

 

Praca w show-biznesie to nie lada wyczyn. Liczne gale, imprezy - grafik wypełniony po brzegi. Wielu gwiazdom jednak udaje się stworzyć silne związki, w których trwają już latami.

 

 

Życie singla odpowiada jednak wielu gwiazdom. A może bycie samotnym to nie ich wybór?

 

Zobacz także: „Maluch” to nie jedyne hobby Toma Hanksa! Czym jeszcze pasjonują się gwiazdy Hollywood?

2/6
Bella Hadid
Copyright @East News
2/6

Bella Hadid do niedawna była w związku z raperem The Weekend. Od momentu rozstania, modelka nie związała się z nikim. Czy to możliwe, że tak długo dochodzi do siebie po zerwaniu?

3/6
Leonardo DiCaprio
Copyright @Getty Images
3/6

Jak powszechnie wiadomo, Leonardo DiCaprio ma słabość do modelek. Wśród jego licznych partnerek znalazły się Aniołki Victoria's Secret - BridgetHall, NaomiCampbell, czy Heleną Christensen. Nie udało mu się jednak stworzyć trwałego związku z żadną z nich. Po dziś dzień DiCaprio nazywany jest najbardziej apetycznym singlem show-biznesu.

4/6
Taylor Swift
Copyright @East News
4/6

Mimo tego, że Taylor Swift spotykała się z wieloma mężczyznami, jej związki nigdy nie przetrwały próby czasu. Czy jej wizerunek węża, który przez długi czas utrzymywany był w świecie muzycznym, ma na to jakiś wpływ?

5/6
Justin Bieber
Copyright @East News
5/6

Hot alert! Obiekt westchnień wielu nastolatek (i nie tylko!) na całym świecie, w dalszym ciągu nie znalazł tej jedynej. Justin Bieber spotykał się z piosenkarką Seleną Gomez oraz modelką Kendall Jenner. Na kogo teraz przyjdzie kolej?

6/6
Rihanna
Copyright @East News
6/6

O jej głośnym rozstaniu z Chrisem Brownem wiedzieli wszyscy. Od tamtej pory chodziły tylko domysły o tym, czy Rihanna się z kimś spotyka. Nigdy jednak nie potwierdziła żadnych informacji. Wręcz przeciwnie, Riri nieustanie podtrzymuje swój wizerunek silnej, samowystarczalnej kobiety.

TAGI #HOT #Gwiazdy #randki

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…