Leonardo DiCarpio i Kate Winslet
Fot. East News
O NICH SIĘ MÓWI

Kate Winslet i Leonardo DiCaprio są parą? Sensacyjne doniesienia zza oceanu!

Weronika Kostyra 11 sierpnia 2017 17:00
Leonardo DiCarpio i Kate Winslet
Fot. East News

 

Leonardo DiCaprio i Kate Winslet poznali się 20 lat temu na planie legendarnego już filmu „Titanic”. Oboje mieli wtedy po 21 lat i rozpoczynali swoje kariery. Role Jacka i Rose otworzyły im drzwi do Hollywood. Na planie filmowym świetnie się dogadywali i stworzyli miłosny duet, który przeszedł do historii kina. Nic dziwnego, że już wtedy pojawiły się plotki, że maja romans także poza planem…

 

Leonardo DiCaprio i Kate Winslet mają romans?

Tak się jednak nie stało. Zamiast tego zostali dobrymi przyjaciółmi. Przez lata byli w różnych związkach, ale zawsze mogli na siebie liczyć i nieraz leczyli złamane serce w swoim towarzystwie. Do tej pory twierdzili, że są przyjaciółmi „na dobre i na złe” dlatego, że nigdy nie połączył ich romans. Ufają sobie, mogą na sobie polegać i uwielbiają ze sobą rozmawiać.

Po 20 latach plotki o ich romansie odżyły. Amerykański magazyn „Star Magazine” twierdzi, że Leonardo „żywi do Kate głębokie uczucie od dnia, w którym ją poznał”. Jest to o tyle zaskakująca informacja, że aktor zmienia partnerki jak rękawiczki i głównie gustuje w modelkach. Kate dla odmiany pięć lat temu wyszła za mąż za Neda Rocknrolla. To trzeci mąż aktorki. Zgadnijcie, kto poprowadził Winslet do ołtarza? Dokładnie! Jej najlepszy przyjaciel, Leonardo.

Potwierdzeniem doniesień o romansie DiCaprio i Winslet mają być zdjęcia pary z wakacji w Saint Tropez. Przyjaciele wypoczywają razem na jachcie. Widać, że Leonardo dba o Kate. Jak czytamy w „Star Magazine” DiCaprio podobno dopiero teraz docenił porozumienie i więź, które łączą go z przyjaciółką: „Wcześniej spotykał się z jedną modelką za drugą, ale z żadną z nich nie nawiązał na poziomie intelektualnym takiej więzi, jaką ma z Kate”.

Czy więc w plotkach o romansie jest ziarenko prawdy? Nas by to wcale nie zdziwiło… DiCaprio jest już po czterdziestce, a nie stworzył jeszcze żadnego stabilnego związku. Poza tym, nie ma lepszej podstawy dla udanej relacji niż prawdziwa przyjaźń, a taka właśnie łączy Kate i Leonardo od dawna.

 

Leonardo DiCaprio i Kate Winslet na okładce Star Magazine
Fot. Star Magazine

 

Zobacz teraz: Aktorzy kultowego „Titanica” spotkali się po 20 latach w szczytnym celu. Zobacz, jak się zmienili!

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.