Kate Winslet i Leonardo DiCaprio
Fot. Filmweb
ZE ŚWIATA FILMU

Aktorzy kultowego „Titanica” spotkali się po 20 latach w szczytnym celu. Zobacz, jak się zmienili!

Weronika Kostyra 31 lipca 2017 14:30
Kate Winslet i Leonardo DiCaprio
Fot. Filmweb

 

Właśnie mija 20 lat od premiery filmu „Titanic”, jednego z najbardziej przebojowych w historii. Był w swoim czasie najdroższą produkcją w historii kina, zdobył 11 Oscarów i był furtką do sławy dla pary aktorów wcielających się w główne role – Leonardo DiCarpio i Kate Winslet. Kilka dni temu oni i Billy Zane, odtwórca roli złego charakteru, stojącego na przeszkodzie ich miłości, spotkali się i zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

 

Kate Winslet,  Leonardo DiCaprio i Billy Zane
Fot. Instagram @billyzane

 

Gwiazdy „Titanica” po 20 latach

Okazją była charytatywna gala zorganizowana przez Leonardo DiCaprio na rzecz jego fundacji zajmującej się ekologią. Odbyła się ona we Francji w Saint-Tropez, gośćmi były także inne gwiazdy Hollywood. Zane opublikował zdjęcie i zażartował, że tym razem ich „gang” walczy o góry lodowe! Obraz namalowany przez aktora został zlicytowany na cele charytatywne za 100 tysięcy euro. Na Instagramie skomentował to: „Jestem poruszony, że znów mogłem spotkać się z przyjaciółmi i przyczynić się do tak istotnej inicjatywy”.

 

Kate Winslet i Billy Zane
Fot. Instagram @billyzane

Billy Zane i Kate Winslet na tle zlicytowanego obrazu

 

Odtwórcy ról Jacka i Rose przyjaźnią się od lat, właśnie od czasu „Titanica”, w którym zagrali, kiedy oboje mieli po 21 lat. Od tamtej pory są przyjaciółmi „na dobre i na złe”, jak twierdzą dlatego, że nigdy nie połączył ich romans. Ufają sobie, mogą na sobie polegać i uwielbiają ze sobą rozmawiać. Zagrali razem w jeszcze jednym filmie, „Droga do szczęścia”. Jednak to ich wspólna kreacja z przeboju sprzed 20 lat przeszła do legendy kina. Historia nadal budzi wzruszenie i emocje. Fani spekulują, czy Jack nie mógł jednak przeżyć, jeżeli Rose nie zajęłaby całej tratwy. Głos w tej sprawie zabrał nawet zirytowany reżyser James Cameron, który od lat przekonuje, że film musiał się tak skończyć zarówno ze względu na scenariusz i dramatyzm, jak i względy racjonalne i prawa fizyki.

 

Kate Winslet i Leonardo DiCaprio
Fot. Instagram @entertainmenttonight

 

Zobacz także: Czy Jack Dawson musiał umrzeć? Po 20 latach od premiery „Titanica” James Cameron zdradził największą filmową tajemnicę

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.