Marta Roszewska 10 września 2017 10:30
1/5
Najciekawsze hobby gwiazd Hollywood. Tom Hans i Amanda Seyfried.
Copyright @Facebook
1/5

Liczne obowiązki, gale, wywiady, sesje zdjęciowe - wydawałoby się, że gwiazdy Hollywood nie mają czasu na rozwijanie własnych pasji i zainteresowań. Otóż nie! Jak się okazuje, wiele z nich, by uciec od codziennego życia, poświęca swój czas nietypowym hobby. Niektóre z nich naprawdę szokują!

 

 

Fiat 126p nie jest jedyną miłością Toma Hanksa. Hollywoodzki aktor, reżyser i producent filmowy potrafiący się wcielić w niemal każdą rolę, znany jest także z równie oryginalnej pasji. Otóż Hanks gromadzi… maszyny do pisania! Co roku samotnie wybiera się w podróż dookoła świata w celu nabycia najbardziej wyszukanych rodzajów maszyn. W 2016 roku jego kolekcja liczyła ponad 200 sztuk z niemal każdego zakątka świata.

 

Zobacz także: Gotowe na jesień? Wszystko, co trzeba wiedzieć o trendach na nadchodzący sezon znajdziecie w sesji z najnowszej VIVY! MODY!

2/5
Amanda Seyfried
Copyright @East News
2/5

Amerykańska aktorka Amanda Seyfried może się poszczycić okazałą kolekcją… wypchanych zwierząt! W popularnym programie rozrywkowym „Jonathan Ross Show“ gwiazda publicznie przyznała się do swojego nietypowego hobby. Seyfried twierdzi, że poprawnie wypchane zwierzę staje się prawdziwym dziełem sztuki. Swoją zwierzęcą kolekcję pragnie rozszerzyć o kolejne egzemplarze - tym razem mają to być wypchane sowy.

 

3/5
Angelina Jolie
Copyright @East News
3/5

Jedna z najlepiej opłacanych aktorek na świecie Angelina Jolie przyznaje, że kolekcjonuje sztylety. Wielu fanów uznałoby to za kolejną gwiazdorską fanaberię, gdyby Jolie nie zdradziła, że jest to wieloletnia tradycja rodzinna. Nietypowe hobby odziedziczyła po mamie, która przekazała Angelinie cały swój zbiór sztyletów. Jolie wspomina, że jako nastolatka często odwiedzała ze swoją mamą i bratem wiele miejsc w celu uzupełnienia pokaźnej rodzinnej kolekcji. Aktorka zapowiedziała, że swój zbiór sztyletów przekaże najstarszemu synowi, Maddoxowi.

 

4/5
Johnny Depp
Copyright @East News
4/5

Nikogo nie powinno zdziwić oryginalne hobby Johnny’ego Deppa. Kontrowersyjny aktor znany z wcielania się w równie kontrowersyjne role, w wolnym czasie kolekcjonuje lalki Barbie. Zainteresowanie lalkami zaczęło się od zabaw ze swoimi dziećmi - szczególnie z najstarszą córką Deppa, Lily Rose, która obecnie już nie podziela pasji taty. Depp przyznaje, że zabawa lalkami działa na niego odprężająco i pozwala mu na ucieczkę od codziennych problemów. W swojej kolekcji ma egzemplarze z własnym wizerunkiem.

 

 

 

5/5
Leonardo DiCaprio
Copyright @East News
5/5

Aktor słynie z zamiłowania do filmów akcji, mimo że sam nieczęsto występuje w tego rodzaju produkcjach. Leonardo DiCaprio od kilkunastu lat kolekcjonuje figurki przedstawiające superbohaterów i inne postaci z filmów akcji. Do jego ulubionych należą: He-Man oraz wszystkie figurki ze Star Warsów. Złośliwi do niedawna śmiali się, że aktorowi brakuje tylko jednej figurki - statuetki Oscara.

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.