Sprawdźcie nasze propozycje!

Marta Baran 10 marca 2019 17:30

Dzień Mężczyzny to idealna okazja, żeby zrobić przegląd najciekawszych miejsc stworzonych na męskie wypady.

P.S. Złożyłyście już życzenia swoim mężczyznom? 

1/7
Copyright @INSTAGRAM/visitsweden
1/7

Szwecja

To świetna propozycja dla fanów aktywnego wypoczynku. Piesze wędrówki, jazda na rowerze, noc spędzona pod namiotem - panowie na pewno będą zadowoleni.

2/7
Copyright @INSTAGRAM/igers_sicilia_
2/7

Sycylia

Miłośnicy serii Ojciec Chrzestny nie będą się nudzić na Sycylii, zwłaszcza jeśli wybiorą się na wyprawę śladami głównych bohaterów filmu.

3/7
Copyright @Tyrol INSTAGRAM/visittirol
3/7

Tyrol

Jeśli Twój mężczyzna uwielbia jeździć na nartach, męska wyprawa w kierunku austriackiego Tyrolu na pewno przypadnie mu do gustu.

4/7
Copyright @INSTAGRAM/pomorskietravel
4/7

Morze Bałtyckie

Nie trzeba daleko wyjeżdżać, aby świetnie się bawić. Jeśli twój facet nie ma czasu na planowanie zagranicznych podróży idealną propozycją będzie wypad z kolegami nad polskie morze.

5/7
Copyright @INSTAGRAM/visita_madrid
5/7

Madryt

Oddany fan hiszpańskich klubów piłkarskich na pewno zdecyduje się na męski wypad do Madrytu - to będzie jego spełnienie marzeń! 

6/7
Copyright @INSTAGRAM/mazury_foto
6/7

Mazury

Jeśli panowie mają dość miejskiego zgiełku, Mazury to miejsce, w którym naładują baterie. Nawet zagorzali miłośnicy dużych miast docenią weekend z kolegami w otoczeniu przyrody.

7/7
Copyright @INSTAGRAM/visittirol
7/7

Norwegia

Jeśli twój mężczyzna lubi poszaleć na stoku, propozycja wyjazdu w męskim gronie do Norwegii to strzał w dziesiątkę!

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.