Z ŻYCIA GWIAZD

Tak Piotr Rubik z piękną żoną i uroczymi córeczkami wypoczywa na wakacjach

Rodzina wybrała się na Hawaje

Konrad Szczęsny 25 lipca 2018 20:46

Mimo że dzieli ich 19 lat, tworzą jedną z najbardziej zgodnych i kochających się par w polskim show-biznesie. Agata i Piotr Rubikowie, którzy poznali się w 2005 roku przy okazji finału konkursu Miss Polonia, w którym dyrygent był jurorem, zaś jego przyszła małżonka uczestniczką, od 10 lat są małżeństwem i wychowują dwie córki, Helenkę oraz Alicję. Szczęśliwa rodzina przebywa obecnie na wakacjach, zaś internauci zachwycają się zdjęciami, które muzyk i jego ukochana zamieszczają na Instagramie!

Internauci zachwyceni zdjęciami z wakacji Piotra Rubika i jego rodziny

„Czyste szczęście”, „Cóż za widoki!”, „100% naturalności, pięknie”, piszą rozemocjonowani fani pod fotografiami, które Piotr Rubik i Agata Paskudzka zamieścili na profilach na Instagramie.

Para nie tylko pokazuje rajskie okoliczności przyrody (przebywają na Hawajach), w których obecnie przebywa, lecz także uchyla rąbka tajemnicy, dotyczącej czasu spędzanego razem z dwójką ukochanych córeczek, 8-letnią Helenką i 4-letnią Alicją.

Faktem jest również, że niezwykłe wrażenie robi uroda matki dziewczynek. Agata Rubik może pochwalić się perfekcyjną cerą, nawet w wersji bez makijażu, co w show-biznesie bywa rzadkością. Modelka kipi seksapilem i aż trudno oderwać wzrok od jej szczupłej sylwetki, w tym płaskiego brzucha i długich nóg, które są doskonale widoczne, gdy modelka ma na sobie kuse bikini. Nic dziwnego, że Piotr Rubik u jej boku promienieje!

Związek Piotra Rubik i Agaty Paskudzkiej

Związek pary trwa już 13 lat. W tym roku natomiast świętowali 10. rocznicę ślubu. Przypomnijmy, że pobrali się 21 czerwca 2008 roku po trzech latach bycia razem. W maju 2009 roku na świat przyszła pierwsza córka pary, Helenka, zaś cztery lata później druga, Alicja. Piotr Rubik jest starszy od małżonki o 19 lat. 

W galerii możesz zobaczyć zdjęcia z ich rajskich wakacji na Hawajach  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.