O TYM SIĘ MÓWI!

Marek Włodarczyk na egzotycznych wakacjach z ukochaną. Ich miłość kwitnie!

Oni udowadniają, że różnica wieku nie ma znaczenia!

Gabriela Czernecka 15 marca 2018 20:00

Marek Włodarczyk wybrał się na zasłużony urlop wraz ze swoją młodszą o 36 partnerką, Sandrą Kościelniak. Zakochana para prawdopodobnie miała dość zimowej aury i wybrała się na słoneczny Zanzibar, gdzie w pełni cieszy się urokami pięknej pogody. Swoją podróż narzeczeni udokumentowali w social mediach. Ich miłość kwitnie!

Wakacje Marka Włodarczyka i Sandry Kościelniak

Aktor Kryminalnych pod koniec 2017 roku podzielił się dobrymi wiadomościami. Na Instagramie Marka Włodarczyka pojawiło się zdjęcie, na którym jego ukochana chwali się pięknym pierścionkiem zaręczynowym. Po świętowaniu przyszedł czas na egzotyczną wyprawę… na Zanzibar! Zakochani podzielili się z internautami zdjęciami z wypoczynku. Młoda narzeczona 63-letniego aktora z radością pozuje do zdjęć ukochanemu. Patrząc na te fotografie nikt nie ma wątpliwości, że tę dwójkę łączy prawdziwa miłość!

Marek Włodarczyk zaręczony! Kim jest narzeczona Marka Włodarczyka?

Wybranką gwiazdy Kryminalnych jest młodsza od gwiazdy o 36 lat aktorka. Zakochanych widywano razem  od pięciu lat, ale Włodarczyk wielokrotnie zapewniał w wywiadach, że łączy ich tylko przyjaźń. Tym stwierdzeniem chciał chronić swoją prywatność. Ich uczucie wyszło na jaw pod koniec ubiegłego roku! Narzeczona Marka Włodarczyka pokazała wówczas na Instagramie piękny pierścionek zaręczynowy. Wygląda na to, że niebawem Marek Włodarczyk po raz trzeci stanie na ślubnym kobiercu!

Przypomnijmy, że jego pierwszą żoną była mama Izy Miko, Grażyna Dyląg, z którą ma syna Patryka. Drugą żoną Marka Włodarczyka była niemiecka aktorka Karen Friesicke, z którą aktor doczekał się trzech synów. Okazuje się, że niebawem aktor znów weźmie ślub!

Narzeczona Marka Włodarczyka: kim jest Sandra Kościelniak? 

Narzeczona Marka Włodarczyka to Sandra Kościelniak, 27-letnia aktorka. To studentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu. „Dziewczyna ma dwadzieścia dwa lata, jest ciekawa świata i szuka pomysłu na karierę. Doradzam jej jednak, żeby została przy prawie...”, mówił o niej Marek Włodarczyk w 2012 roku dla Twojego Imperium. Sandra Kościelniak postanowiła jednak spróbować swoich sił w aktorstwie. Na koncie ma już role w M jak miłość oraz Na sygnale.

Choć narzeczona Włodarczyka jest od niego młodsza o 36 lat, patrząc na ich zdjęcia na Instagramie nikt nie ma wątpliwości, że łączy ich prawdziwe uczucie. Różnica wieku nie ma w ich przypadku jak widać, żadnego znaczenia. Zobaczcie w naszej galerii wspólne wakacyjne zdjęcia pary! 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.