Z ŻYCIA GWIAZD

Tak Anna i Robert Lewandowscy wypoczywają na wakacjach w Grecji!

Para próbuje uciszać plotki o kryzysie?

Olga Figaszewska/Gabriela Czernecka 23 lipca 2018 13:57

Anna i Robert Lewandowscy wypoczywają w Grecji. Wygląda na to, że po kryzysie w związku pary nie ma śladu, a zakochani cieszą się wspólnym czasem podczas egzotycznych wakacji. Małżeństwu towarzyszy córeczka, Klara Lewandowska. Para podzieliła się nawet z internautami zdjęciem z dziewczynką. Wygląda na to, że ich związek mimo ostatnich doniesień o kryzysie, przetrwał trudne chwile!

Wakacje Lewandowskich w Grecji

Anna i Robert Lewandowscy po mundialu musieli poradzić sobie z krytyką internautów. Ostatnie tygodnie z pewnością nie były dla nich łatwe. Dlatego postanowili udać się na wypoczynek, gdzieś z dala od mediów. W Grecji mają okazję spędzić ze sobą więcej czasu zwłaszcza, że w ostatnich tygodniach nie mieli go dla siebie zbyt wiele. 

Lewandowscy niedawno świętowali piątą rocznicę ślubu. Niestety tego wyjątkowego dnia nie mogli być razem, bo trwał mundial. „Trener Adam Nawałka nie pozwoli, by piłkarze rozpraszali się podczas ważnego turnieju. Rodziny będą głównie podziwiać ich na trybunach”, donosił wówczas informator Na żywo.

Młodzi małżonkowie bardzo przeżywali tę rozłąkę. „Nie było łatwo i mówię to wprost. Nieprzespane noce, Robert grający co 3 dni. Na początku nie miałam pomocy, często zasypiałam na dywanie, gdzie popadnie. Byłam sama. Bałam się, że ze zmęczenia zasnę przy Klarze. Pamiętam jak po 3 tygodniach pojechałam na zakupy sama, nie było mnie 40 minut. To był wyczyn!”, powiedziała trenerka.

Lewandowscy przechodzą kryzys?

Pojawiały się nawet pogłoski, że Anna i Robert Lewandowscy przechodzą kryzys. Wygląda na to, że były to jedynie plotki. Zakochani przebywają właśnie na urlopie w Grecjii. Początkowo internauci nie byli zadowoleni, że piłkarz tak szybko ich zdaniem uporał się z porażką na mundialu. Robert postanowił skomentować więc zarzuty o „braku pokory i chwaleniu się bogactwem” w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN: „W tym trudnym momencie dla mnie, to był czas bardzo ważny, spowodował, że ta głowa odpoczęła, emocje trochę uszły. Serce mniej bolało. Nie ma co ukrywać, rodzina jest najbliższa i w ciężkich momentach chce się spędzać czas z rodziną. Wrzuciłem zdjęcie z rodziną i to było dla mnie bardzo ważne, bo to mi bardzo pomogło”, wyznał.

Więcej zdjęć zaczęła wrzucać Anna, która zignorowała krytyczne komentarze pod zdjęciami męża. Wygląda na to, że fani pary wreszcie odpuścili zakochanym i pozwalają im w spokoju cieszyć się upragnionym wypoczynkiem. Wakacyjne zdjęcia pary już robią furorę w sieci.

Zobaczciei, jak wyglądają wakacje Lewandowskich. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Blanka Lipińska  o swojej misji, seksualnych preferencjach i związku, Andrzej Chyra o ojcostwie po 50-tce i Roksana Węgiel o zwycięstwie w Eurowizji Junior i cenie sławy.