Ewa Chodakowska, VIVA! 08/2018
Fot. Marlena Bielińska
O TYM SIĘ MÓWI

Ewa Chodakowska pokazała zdjęcia z wakacji na Malediwach!

Ile kosztuje luksusowy urlop trenerki?

Redakcja VIVA! 14 listopada 2019 17:30
Ewa Chodakowska, VIVA! 08/2018
Fot. Marlena Bielińska

Na co dzień trenerka fitness mieszka w nowoczesnym apartamencie w Grecji. Z pewnością Ewa nie może narzekać na typową jesienną pogodę, mimo to postanowiła wraz z mężem wybrać się w równie piękne miejsce - czyli na Malediwy. Mimo że gwiazda przebywa na urlopie, na bieżąco pokazuje, jak spędza wolny czas. Jak przystało na osobę kochającą zdrowy styl życia, Chodakowska nie rezygnuje z ćwiczeń i spędza wakacje aktywnie. Przyznaje, że już sama wyprawa była dość męcząca: ,,24-godzinna podróż... 3 samoloty, 3 lotniska, 3 godziny snu i 36 godzin na nogach". Z pewnością nie należało to do najprzyjemniejszych rzeczy, jednak na Instagramie trenerki widać, że było warto!

Nowoczesny apartament na Malediwach - gdzie zatrzymała się Chodakowska?

Oglądając zdjęcia Ewy można się zakochać w niesamowitych widokach. Jak się okazuje, gwiazda zatrzymała się w ekskluzywnym hotelu Kandima na Malediwach. Już na samych zdjęciach resort robi piorunujące wrażenie - nie brakuje tam luksusowych pokoi z widokiem na Ocean Indyjski. Ile kosztują takie wczasy? Dwuosobowy pokój to koszt od 240 do 750 dolarów, czyli w przeliczeniu od 930 do 2900 złotych - wszystko zależy od standardu. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kandima Maldives (@kandima_maldives)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kandima Maldives (@kandima_maldives)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kandima Maldives (@kandima_maldives)

Ewa Chodakowska na urlopie – zobaczcie, jak wygląda

Mimo, że wakacje w takich luksusach z pewnością mogą rozleniwić, nie dzieje się tak w przypadku trenerki fitness. Ewa Chodakowska pokazała się w modnych strojach kąpielowych na plaży, a jej sylwetka jest do pozazdroszczenia. Widać, że nawet podczas urlopu nie odpuszcza ćwiczeń i cały czas pracuje nad swoim ciałem. Koniecznie zobaczcie jej zdjęcia z wakacji!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa) 19 PST

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.