Ewa Chodakowska, VIVA! 08/2018
Fot. Marlena Bielińska
O TYM SIĘ MÓWI

Ewa Chodakowska pokazała zdjęcia z wakacji na Malediwach!

Ile kosztuje luksusowy urlop trenerki?

Redakcja VIVA! 14 listopada 2019 17:30
Ewa Chodakowska, VIVA! 08/2018
Fot. Marlena Bielińska

Na co dzień trenerka fitness mieszka w nowoczesnym apartamencie w Grecji. Z pewnością Ewa nie może narzekać na typową jesienną pogodę, mimo to postanowiła wraz z mężem wybrać się w równie piękne miejsce - czyli na Malediwy. Mimo że gwiazda przebywa na urlopie, na bieżąco pokazuje, jak spędza wolny czas. Jak przystało na osobę kochającą zdrowy styl życia, Chodakowska nie rezygnuje z ćwiczeń i spędza wakacje aktywnie. Przyznaje, że już sama wyprawa była dość męcząca: ,,24-godzinna podróż... 3 samoloty, 3 lotniska, 3 godziny snu i 36 godzin na nogach". Z pewnością nie należało to do najprzyjemniejszych rzeczy, jednak na Instagramie trenerki widać, że było warto!

Nowoczesny apartament na Malediwach - gdzie zatrzymała się Chodakowska?

Oglądając zdjęcia Ewy można się zakochać w niesamowitych widokach. Jak się okazuje, gwiazda zatrzymała się w ekskluzywnym hotelu Kandima na Malediwach. Już na samych zdjęciach resort robi piorunujące wrażenie - nie brakuje tam luksusowych pokoi z widokiem na Ocean Indyjski. Ile kosztują takie wczasy? Dwuosobowy pokój to koszt od 240 do 750 dolarów, czyli w przeliczeniu od 930 do 2900 złotych - wszystko zależy od standardu. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kandima Maldives (@kandima_maldives)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kandima Maldives (@kandima_maldives)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kandima Maldives (@kandima_maldives)

Ewa Chodakowska na urlopie – zobaczcie, jak wygląda

Mimo, że wakacje w takich luksusach z pewnością mogą rozleniwić, nie dzieje się tak w przypadku trenerki fitness. Ewa Chodakowska pokazała się w modnych strojach kąpielowych na plaży, a jej sylwetka jest do pozazdroszczenia. Widać, że nawet podczas urlopu nie odpuszcza ćwiczeń i cały czas pracuje nad swoim ciałem. Koniecznie zobaczcie jej zdjęcia z wakacji!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa) 19 PST

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.