VIDEO VIVY!

28 zjeżdżalni, 14 basenów i mnóstwo atrakcji wodnych! Poznajcie Aquapark Tatralandia

Planujecie tam urlop?

Monika Katarzyna Krupska 15 lipca 2018 14:00

Nie masz jeszcze pomysłu na urlop? A może w tym roku dysponujesz tylko wolnym weekendem i zastanawiasz się, gdzie można blisko wyjechać? Jeśli wciąż tegoroczne wakacje są dla ciebie zagadką, to już spieszymy ci z pomocą i podpowiadamy świetne miejsce, które sprawdziliśmy na własnej skórze, gdzie warto w tym roku odpocząć! 

Gdzie warto w tym roku pojechać na wakacje? 

Aquapark Tatralandia to jeden z największych parków wodnych w tej części Europy! Położony jest w północnej Słowacji. Egzotyczny urlop w liptowskich tropikach można tu spędzić o każdej porze roku. 

Na miejscu odpocząć można w 14 basenach z wodą morską, geotermalną i krystalicznie czystą. A także jeden basen jest specjalnie przeznaczony do nurkowania z możliwością podziwiania morskich ryb i koralowców. Chętni na odrobinę emocji mogą pozjeżdżać, aż na 28 zjeżdżalniach i ślizgawkach! W tym roku do użytku zostały oddane dwie nowe zjeżdżalnieDelfin oraz Rodzinna

Na terenie aquaparku jest również możliwość latania w symulatorze swobodnego spadania Hurricane Factory, a także latem otwarty jest park z miniaturowymi znanych na świecie budowli! Miłośnicy motyli te piękne owady mogą wziąć do swojej dłoni w specjalnej zagrodzie w Liptov Arenie. 

Aqupark to nie tylko baseny, ślizgawki i motyle, ale i sauny, w których można odprężyć się oraz wyrobić odporność. W Tatralandi znajduje się ich aż 21. 

Zobaczcie naszą relację wideo! W Tatralandii byliśmy z Kasią Chorzępą, Michałem Mikołajczakiem oraz Magdą Beredą!  Wiedzieliście, że aquapark istnieje już od 15 lat?  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.