VIDEO VIVY!

28 zjeżdżalni, 14 basenów i mnóstwo atrakcji wodnych! Poznajcie Aquapark Tatralandia

Planujecie tam urlop?

Monika Katarzyna Krupska 15 lipca 2018 14:00

Nie masz jeszcze pomysłu na urlop? A może w tym roku dysponujesz tylko wolnym weekendem i zastanawiasz się, gdzie można blisko wyjechać? Jeśli wciąż tegoroczne wakacje są dla ciebie zagadką, to już spieszymy ci z pomocą i podpowiadamy świetne miejsce, które sprawdziliśmy na własnej skórze, gdzie warto w tym roku odpocząć! 

Gdzie warto w tym roku pojechać na wakacje? 

Aquapark Tatralandia to jeden z największych parków wodnych w tej części Europy! Położony jest w północnej Słowacji. Egzotyczny urlop w liptowskich tropikach można tu spędzić o każdej porze roku. 

Na miejscu odpocząć można w 14 basenach z wodą morską, geotermalną i krystalicznie czystą. A także jeden basen jest specjalnie przeznaczony do nurkowania z możliwością podziwiania morskich ryb i koralowców. Chętni na odrobinę emocji mogą pozjeżdżać, aż na 28 zjeżdżalniach i ślizgawkach! W tym roku do użytku zostały oddane dwie nowe zjeżdżalnieDelfin oraz Rodzinna

Na terenie aquaparku jest również możliwość latania w symulatorze swobodnego spadania Hurricane Factory, a także latem otwarty jest park z miniaturowymi znanych na świecie budowli! Miłośnicy motyli te piękne owady mogą wziąć do swojej dłoni w specjalnej zagrodzie w Liptov Arenie. 

Aqupark to nie tylko baseny, ślizgawki i motyle, ale i sauny, w których można odprężyć się oraz wyrobić odporność. W Tatralandi znajduje się ich aż 21. 

Zobaczcie naszą relację wideo! W Tatralandii byliśmy z Kasią Chorzępą, Michałem Mikołajczakiem oraz Magdą Beredą!  Wiedzieliście, że aquapark istnieje już od 15 lat?  

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.