Paris Hilton gotuje - gwiazda ma własne show kulinarne
Fot. YouTube.com/ParisHilton
kuchnia

Paris Hilton szefem kuchni?

Gwiazda wystartowała z własnym programem kulinarnym! Czego się nauczymy?

Redakcja VIVA! 14 lutego 2020 17:30
Paris Hilton gotuje - gwiazda ma własne show kulinarne
Fot. YouTube.com/ParisHilton

Miniony rok był stosunkowo spokojny dla Paris Hilton. Pojawiła się w jednym odcinku „Germany's Next Topmodel” i wydała piosenkę o nazwie „BFA (Best Friend's Ass)”… Czyżby gwiazda odrobinę się nudziła? Możliwe, że tak, bo zaczęła gotować! A trzeba przyznać, że to ostatnia rzecz, której spodziewalibyśmy się po 38-letniej celebrytce.  Paris wystartowała z programem kulinarnym „Cooking with Paris”(„Gotowanie z Paris”) na swoim kanale na YouTube.com.

Paris Hilton szefem kuchni?

O tym, że Paris Hilton gotuje nie mieliśmy pojęcia. Ona chyba też nie… Pamiętacie show „The Simple Life”, w którym występowała razem z Nicole Richie? Tam zdarzyło jej się przygotować wspaniałą i niezwykle skomplikowaną potrawę - usmażyła plasterek bekonu… Podczas swojego kulinarnego debiutu „Gotowanie z Paris” Hilton spędza 16 minut, wyjaśniając, jak przygotować lasagnę według jej autorskiego przepisu.

„Jak wszyscy wiecie - cóż, może nie wszyscy wiecie - ludzie, którzy wiedzą, wiedzą, że jestem niesamowitym kucharzem”, oświadczyła tajemniczo na początku programu… Jak myślicie, czy Paris nakręci kolejne odcinki swojego programu? Zobaczcie sami i oceńcie, co sądzicie o lasagne Paris!

Gotowanie według Paris Hilton

Trzeba przyznać, że program nie jest zbyt profesjonalnie przygotowany. Chociaż po lewej stronie ekranu na krótko pojawia się lista składników, Paris nie podaje ilości, które trzeba użyć. Celebrytka gotuje w mitenkach - rękawiczkach bez palców. Wydaje nam się to odrobinę dziwne. Od początku narzeka, że czeka ją dużo pracy. Hilton zaznacza też, że nie zna kuchni, w której nagrywają program. Jedną radę Paris do serca powinny wziąć wszystkie długowłose, aspirujące kucharki: „pamiętaj, żeby odgarniać włosy do tyłu, aby nie zapaliły się od płomienia kuchenki gazowej, której nigdy wcześniej nie używałaś…” Fascynujące, prawda?
 

Paris Hilton gotuje - gwiazda ma własne show kulinarne
Fot. YouTube.com/ParisHilton

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.