najpopularniejsze-gwiazdy-na-instagramie-5
Fot. Instagram: @annalewandowskahpba, @martyna.world
o tym się mówi

Oto 5 najpopularniejszych polskich gwiazd na Instagramie!

Czyja obecność na liście zaskakuje?

Redakcja VIVA! 27 grudnia 2020 17:30
najpopularniejsze-gwiazdy-na-instagramie-5
Fot. Instagram: @annalewandowskahpba, @martyna.world

Zdobycie licznego grona obserwujących na Instagramie wcale nie jest proste. Tylko nielicznym udaje się dojść do miliona followersów. Jeszcze mniejsza jest grupa tych gwiazd, które mogą poszczycić si kilkoma czy kilkunastoma milionami fanów na Instagramie. Które z polskich gwiazd są najbardziej popularne na Instagramie? Na naszej liscie TOP 5 znajdują się osoby z pierwszych stron gazet, które jednocześnie zgromadziły duże grono fanów w świecie social mediów. Nie uwzględniliśmy na liście innych influencerów, którzy popularni są głównie w sferze wirtualnej.

5 najpopularniejszych polskich gwiazd na Instagramie - Robert Lewandowski

Robert Lewandowski (@_rl9) to najwyżej notowany polski gwiazdor na Instagramie. Piłkarz może poszczycić się aż 20,3 milionami obserwujących! Nic dziwnego, Lewandowski jest znany na całym świecie. I choć brakuje mu jeszcze trochę do dogonienia w liczbie followersów na Instagramie Cristiano Ronaldo (ten posiada aż 247 obserwujących), to mocno trzymamy kciuki!

5 najpopularniejszych polskich gwiazd na Instagramie - Anna Lewandowska

Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba) ma 3 miliony obserwujących na Instagramie. Grono swoich fanów motywuje do ćwiczeń i zdrowego odżywiania. Chętnie też dzieli się szczegółami z życia prywatnego swojej rodziny. To właśnie na jej koncie najczęściej pojawiają się zdjęcia z Robertem i córeczkami.

5 najpopularniejszych polskich gwiazd na Instagramie - Wojciech Szczęsny

Konto Wojciecha Szczęsnego (@wojciech.szczesny1) obserwuje 2,7 miliona followersów. Jego żona Marina Łuczenko-Szczęsna może pochwalić się 749 tysiącami followersów. Razem tworzą prawdziwą power couple. I choć do zasięgów państwa Lewandowskich trochę im brakuje, nadal świetnie sobię radzą w social mediach.

5 najpopularniejszych polskich gwiazd na Instagramie - Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska (@chodakowskaewa) na swoim profilu na Instagramie motywuje do treningów aż 1,9 miliona obserwujących!
 

5 najpopularniejszych polskich gwiazd na Instagramie - Martyna Wojciechowska

Obecność Martyny Wojciechowskiej (@martyna.world) w naszym zestawieniu dla wielu może być zaskakująca. Jak się okazuje instagramowe wpisy słynnej dziennikarki i globetrotterki przyciągnęły aż 1,9 miliona obserwujących!

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!