Polski producent stawia na design, trwałość i niezawodność!

Aleksandra Frankowska 7 maja 2021 16:27

Niebanalne wnętrza w nowoczesnym stylu od polskiego producenta to zdecydowanie produkty marki Rosanero. Od początku istnienia firma wyznaje filozofię tworzenia pięknych, nowatorskich mebli, które łączy nie tylko design, ale przede wszystkim trwałość i niezawodność. Przepiękne elementy wystroju wnętrz dostępne w jej ofercie sprawią, że nawet najbardziej mdłe pomieszczenie nabierze charyzmy, charakteru i smaku.

Uwagę zwracają przede wszystkim narożniki Rosanero, które są modułowe. Dzięki temu można dopasować je nawet do najbardziej wymagających wnętrz. Niezależnie od tego czy znajdują się one w prywatnym mieszkaniu, apartamencie czy w przestrzeni użyteczności publicznej. Mają przyciągać uwagę swoim niepowtarzalnym designem, a także być wygodne, komfortowe i służyć przez wiele lat.

Priorytetem Rosanero jest nie tylko wygląd, ale również jakość i estetyka. Marka dba o to, aby meble gwarantowały najlepszy odpoczynek oraz uświadamia swoich odbiorców, że jakość polskich produktów jest na światowym poziomie. Najdroższe włoskie lakiery doceniane od dawna, naturalne lite drewno oraz najlepsze włoskie i polskie tkaniny, które charakteryzują się różnorodnością struktury, bogactwem kolorów - to znaki rozpoznawcze produktów marki ROSANERO, dzięki czemu każdy mebel jest unikatowy oraz wyjątkowy.

Szczegółową ofertę produktową można znaleźć na stronie www.rosanero.pl. 

2/10
Rosanero
Copyright @Rosanero
2/10
3/10
Rosanero
Copyright @Rosanero
3/10
4/10
RosaneroRosanero
Copyright @Rosanero
4/10
5/10
Rosanero
Copyright @Rosanero
5/10
6/10
Rosanero
Copyright @Rosanero
6/10
7/10
Rosanero
Copyright @Rosanero
7/10
8/10
Rosanero
Copyright @Rosanero
8/10
9/10
Rosanero
Copyright @Rosanero
9/10
10/10
Rosanero belveder
Copyright @Rosanero
10/10

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.