Polski producent stawia na design, trwałość i niezawodność!

Aleksandra Frankowska 7 maja 2021 16:27

Niebanalne wnętrza w nowoczesnym stylu od polskiego producenta to zdecydowanie produkty marki Rosanero. Od początku istnienia firma wyznaje filozofię tworzenia pięknych, nowatorskich mebli, które łączy nie tylko design, ale przede wszystkim trwałość i niezawodność. Przepiękne elementy wystroju wnętrz dostępne w jej ofercie sprawią, że nawet najbardziej mdłe pomieszczenie nabierze charyzmy, charakteru i smaku.

Uwagę zwracają przede wszystkim narożniki Rosanero, które są modułowe. Dzięki temu można dopasować je nawet do najbardziej wymagających wnętrz. Niezależnie od tego czy znajdują się one w prywatnym mieszkaniu, apartamencie czy w przestrzeni użyteczności publicznej. Mają przyciągać uwagę swoim niepowtarzalnym designem, a także być wygodne, komfortowe i służyć przez wiele lat.

Priorytetem Rosanero jest nie tylko wygląd, ale również jakość i estetyka. Marka dba o to, aby meble gwarantowały najlepszy odpoczynek oraz uświadamia swoich odbiorców, że jakość polskich produktów jest na światowym poziomie. Najdroższe włoskie lakiery doceniane od dawna, naturalne lite drewno oraz najlepsze włoskie i polskie tkaniny, które charakteryzują się różnorodnością struktury, bogactwem kolorów - to znaki rozpoznawcze produktów marki ROSANERO, dzięki czemu każdy mebel jest unikatowy oraz wyjątkowy.

Szczegółową ofertę produktową można znaleźć na stronie www.rosanero.pl. 

2/10
Rosanero
Copyright @Rosanero
2/10
3/10
Rosanero
Copyright @Rosanero
3/10
4/10
RosaneroRosanero
Copyright @Rosanero
4/10
5/10
Rosanero
Copyright @Rosanero
5/10
6/10
Rosanero
Copyright @Rosanero
6/10
7/10
Rosanero
Copyright @Rosanero
7/10
8/10
Rosanero
Copyright @Rosanero
8/10
9/10
Rosanero
Copyright @Rosanero
9/10
10/10
Rosanero belveder
Copyright @Rosanero
10/10

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.