Recenzja
Fot. Materiały prasowe
O tym się mówi!

Netflix 2021! Premiera 1 cz. 5 sezonu Domu z Papieru już we wrześniu!

Pojawił się także zwiastun serialu!

Aleksandra Frankowska 6 sierpnia 2021 15:28
Recenzja
Fot. Materiały prasowe

Jeden z najbardziej wyczekiwanych seriali wraca z kolejnym sezonem już we wrześniu! Dom z papieru, bo o nim mowa, to hiszpańska produkcja, która skradła serca widzów na całym świecie. Netflix opublikował niedawno zwiastun pierwszej części 5. sezonu, co oznacza, że wszystko się jeszcze nie wyjaśni… fani jednak nie mogą doczekać się, aby zobaczyć jak potoczyły się losy Profesora i jego przyjaciół!

Zobacz też: Serial „Dom z papieru” powraca z finałowym sezonem! Zwiastun robi wrażenie

Kiedy premiera 5. sezonu Domu z Papieru?

Piąty i ostatni już sezon serialu Dom z Papieru ukaże się w dwóch częściach. Pierwsza z nich swoją premierę będzie miała już 3. września 2021. Drugą część będzie można zobaczyć w grudniu tego roku.

Bez profesora, bez planu, bez nadziei... Zawsze walcz. Nigdy się nie poddawaj – tak twórcy zapowiadają pierwszą odsłonę pożegnania z serialem.

Co wydarzy się w 1 cz. 5 sezonu Domu z Papieru?

Sezon, który będzie można obejrzeć na Netflix już we wrześniu będzie kontynuacją losów bohaterów, którzy od ponad 100 godzin są zamknięciu w Banku Hiszpanii. I chociaż udało im się odbić Lizbonę, to ziści się najgorszy z możliwych scenariuszy – Profesor zostanie schwytany przez Sierrę. Plan ucieczki stanie więc pod znakiem zapytania. Na domiar złego, do akcji wkroczy wojsko.

Czytaj też: Tu kręcono kultowe sceny z serialu Dom z papieru!

Zdecydowaliśmy się na agresywny styl, stawiając nasz gang złodziei na krawędzi. W drugiej części skupiamy się bardziej na emocjonalnej stronie bohaterów. To podróż po ich sentymentalnej mapie, która łączy nas bezpośrednio z ich odejściem – zapowiada główny twórca serialu, Alex Pina.

Jaki będzie finał tej historii? Czy Profesor przeżyje i uwolni swoich przyjaciół? 

TAGI #Netflix

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…