Światowy Dzień Hamburgera
Fot. stock.adobe.com
KUCHNIA

Oto 9 miejsc, w których warto uczcić Światowy Dzień Hamburgera!

Przetestowane przez brzuchy redakcji!

Ksenia Krasko 28 maja 2019 12:30
Światowy Dzień Hamburgera
Fot. stock.adobe.com

Wszyscy – lub prawie wszyscy – kochają hamburgery! Czy to w wersji mięsnej, czy wegetariańskiej (lub wegańskiej), trudno odmówić pysznej bułce z soczystym środkiem, świeżymi dodatkami i super sosami, szczególnie 28. maja, kiedy obchodzimy Światowy Dzień Hamburgera! Lista burgerowni w Warszawie jest długa, ale wybraliśmy dla Was te, które skradły nasze serca. Oto lokale, serwujące przeróżne burgery, przetestowane przez redakcję.

Gdzie zjeść smaczne hamburgery w Warszawie?

Między Bułkami, al. Jerozolimskie 23

Przytulna burgerownia oferuje burgery zarówno dla mięsożerców, jak i wegetarian. Jakościowa wołowina, przepyszne bułki i domowe sosy – czego chcieć więcej?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Między Bułkami (@miedzybulkami)

Chwast Food, ul. Waryńskiego 9

Pyszna opcja dla osób, lubiących wege dania i naturalne, zdrowe jedzenie w nietypowych odmianach, jak burger szpinakowy lub selerowy. Lekki, ale sycący lunch dla każdego!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Chwast Food (@chwastfood)

Warsaw Burger Bar, ul. Piękna 56

To już kultowe miejsce na gastronomicznej mapie Warszawy! Na soczyste – naprawdę spore! – burgery z wołowiny lub kurczaka wciąż chce się wracać.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez WarsawBurgerBar (@warsaw_burger_bar)

Warburger, ul. Dąbrowskiego róg Puławskiej

Warszawski Warburger to fast food w stylu slow, co w pełni oddaje klimat tego miejsca. Świeże mięso, przemyślane dodatki i smaczne sosy to przepis na perfekcyjne hamburgery.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Warburger (@warburger_bar)

Warzywiarnia, ul. Wańkowicza 1

Jeśli masz ochotę na warzywnego hamburgera – to Twój kierunek! Skomponujesz tu dokładnie takiego burgera na jakiego masz ochotę, a to duży plus.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Warzywiarnia (@warzywiarniaburger)

Bobby Burger, ul. Nowy Świat 28

Burgerownie Bobby Burger to już klasyczne miejsce na lunch w Warszawie. Znajdziesz je w każdej dzielnicy! Kilkanaście opcji do wyboru (w tym wege) zachęcają nas do ciągłego powracania. A frytki są już legendą...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Bobby Burger (@bobby_burger)

Barn Burger, ul. Złota 9

Grilowane mięso najwyższej klasy! Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak smakuje Szpetna Hela, jaki jest Sekret Zdzicha i co ukrywa Ponury Żniwiarz, musisz odwiedzić to miejsce.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Barn Burger (@barnburger)

Krowarzywa, ul. Hoża 29/31

Kolejne kultowe już miejsce na mapie Warszawy – 4 lokale oferują wyjątkowo zdrowe wegańskie burgery. Cieciorex to nasz najczęstszy wybór na lunch. Pysznie!

Max Premium Burgers, ul. Przyczółkowa 219

Szwedzka sieć burgerowni to nowość na kulinarnej mapie Warszawy, ale zdołało już zdobyć wiernych fanów (wśród nas też!). W menu – pyszne burgery wołowe, z kurczakiem, a także wegetariańskie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Max Burgers Poland (@maxburgerspolska)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!