Michelle Obama
Fot. Getty Images
O tym się mówi

Michelle Obama pochwaliła się zjawiskowym tarasem!

Żona Baracka Obamy przechodzi tam trudne chwile...

Aleksandra Frankowska 11 sierpnia 2020 15:30
Michelle Obama
Fot. Getty Images

Ikona mody, prawdziwy głos kobiet i była pierwsza dama Michelle Obama w jednym z ostatnich wywiadów przyznała, że sytuacja w jej kraju doprowadziła ją do depresji. Jej miłośnicy na całym świecie wysyłali jej wsparcie, wierząc, że poradzi sobie z trudną sytuacją. Kilka dni temu wróciła do mediów społecznościowych, aby pochwalić się zdjęciem z cudownego, domowego zacisza, gdzie odpoczywa każdego dnia. Uspokojeni fani otrzymali dawkę dobrej energii od Michelle, na którą tak bardzo czekali.

Michelle Obama zmaga się z depresją

Pandemia, która wciąż trwa w Stanach Zjednoczonych, nie dotyka jedynie zwykłych obywateli. Na COVID-19 zachorowali również politycy i celebryci. Mimo wielu restrykcji wirus rozprzestrzenia się w zawrotnym tempie, a szczepionki wciąż nie ma. Michelle Obama z tego powodu wpadła w depresję, czym podzieliła się z opinią publiczną. Na szczęście sytuacja powoli się poprawia, a sama była pierwsza dama opublikowała na Instagramie pierwsze od dłuższego czasu zdjęcie ze swojego przepięknego tarasu.

Wnętrza domu Obamów zachwycają

Małżeństwo Obamów kwarantannę spędza w swoim domu w Waszyngtonie, wraz z córkami i pupilami. Izolacja nie wpłynęła jednak pozytywnie na zdrowie psychiczne Michelle. W jednym z podcastów wyznała, że cierpli na lekką depresję spowodowaną obecną sytuacją w kraju. Niedawno udostępniła jednak zdjęcie z przepięknego, przestronnego tarasu w jej domu, gdzie spędza czas i powoli wraca do sił.

Chciałam się z wami wszystkimi zobaczyć, ponieważ wielu z was zaglądało do mnie po wysłuchaniu podcastu z tego tygodnia. Po pierwsze – radzę sobie dobrze. Nie ma powodu, żeby się o mnie martwić. Tak jak powiedziałem w rozmowie z @Michele__Norris, myślę o ludziach, którzy ryzykują siebie dla reszty z nas – lekarzach, pielęgniarkach i wszelkiego rodzaju pracowników podstawowej opieki medycznej. Myślę o nauczycielach, uczniach i rodzicach, którzy właśnie próbują wymyślić szkołę na jesień. Myślę o ludziach protestujących i organizujących się na rzecz nieco większej sprawiedliwości w naszym kraju.

Przepiękny taras to prawdziwa oaza

Na zdjęciu była pierwsza dama pokazała rzadki widok ze swojego domu. Siedząca na tarasie Michelle zapisywała notatki w dzienniku. Miejsce wydaje się niezwykle przytulne, otoczone zielonymi roślinami. Dominuje tu drewno – nie tylko na podłodze, ale również wśród mebli. Widać, że są bardzo miękkie i wygodne, wypełnione dużymi poduszkami. Michelle na zdjęciu ubrana jest bardzo casualowo, w jeansy, luźny sweter i duże okulary. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I just wanted to check in with you all because a lot of you have been checking in on me after hearing this week’s podcast. First things first—I’m doing just fine. There’s no reason to worry about me. Like I said in that conversation with @Michele__Norris, I’m thinking about the folks out there risking themselves for the rest of us—the doctors and nurses and essential workers of all kinds. I’m thinking about the teachers and students and parents who are just trying to figure out school for the fall. I’m thinking about the people out there protesting and organizing for a little more justice in our country. The idea that what this country is going through shouldn’t have any effect on us—that we all should just feel OK all the time—that just doesn’t feel real to me. So I hope you all are allowing yourselves to feel whatever it is you’re feeling. I hope you’re listening to yourselves and taking a moment to reflect on everything that’s coming at us, and what you might be able to do about it. And to all of you who’ve reached out—thank you. I hope you’re also reaching out to all those you’re closest with, not just with a text, but maybe with a call or a videochat. Don’t be afraid to offer them a shoulder to lean on, or to ask for one yourself. Love you all. 📸: Adam Garber @garbr

Post udostępniony przez Michelle Obama (@michelleobama)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

After several weeks of physical distancing, it’s so important that we continue to regularly check in with the people we care about—our friends, neighbors, grandparents, and anyone we know who might be sheltering in place on their own right now. A simple text or quick call can go a long way in letting someone know they aren’t in this alone. And the benefit goes both ways. For me, the simple act of reaching out to my loved ones, especially to my Mom, never fails to lift my spirits. If you’re not sure how to start,@ChicagosMayor Lori Lightfoot has been sharing some helpful tips for making well-being calls part of your routine. Little things like scheduling your call for the same time every week and making sure to have conversations about the latest safety guidance can help keep all of us healthy and connected. We're all in this together—and we’ll get through it together too. 💪🏾#StayAtHome

Post udostępniony przez Michelle Obama (@michelleobama)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

From our family to yours, #HappyThanksgiving!

Post udostępniony przez Michelle Obama (@michelleobama)

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.