Tym razem pożegnała się z rezydencją w Los Angeles…

Redakcja Viva! 8 stycznia 2020 19:30

Michelle Pfeiffer i jej mąż David E. Kelley wyprzedają swoje nieruchomości! Dopiero co sprzedali swoją posiadłość w Bay Area za 22 miliony dolarów, a już podpisali kolejną umowę sprzedaży domu w  Pacific Palisades. Dom o powierzchni 300 metrów kwadratowych za 9,1 miliona dolarów kupił… sąsiad aktorskiej pary!

Dom Michelle Pfeiffer sprzedany

Pfeiffer i Kelley ponad trzy lata temu zapłacili za ten dom 8,15 miliona dolarów . W pięknym budynku znajdują się cztery sypialnie i cztery łazienki. Willa została wybudowana w 1949 roku. Na tyłach domu jest wielkie patio z paleniskiem, a także basen położony kilka kroków w dół. Rozległy trawnik położony na zboczu zapewnia wspaniały widok na miasto i ocean.

Pfeiffer i Kelly są również właścicieli sąsiedniego domu, także wystawionego na sprzedaż (za 8,35 miliona dolarów). Ponadto utrzymują ogromną posiadłość znaną jako Fawn Bluff, położoną w odległej części wybrzeża Kolumbii Brytyjskiej. Ta nieruchomość również wystawiona jest na sprzedaż za 28,8 miliona dolarów. Jak myślicie, dlaczego aktorka i słynny producent filmowy postanowili pozbyć się swoich domów? Czy może chodzić o kryzys finansowy?

1/4
Michelle Pfeiffer sprzedaje dom
Copyright @Forum
1/4

Przestronny salon utrzymany jest w klasycznym stylu. Ciemne drewniane podłogi i kominek tworzą przytulną atmosferę.

2/4
Michelle Pfeiffer sprzedaje dom
Copyright @Forum
2/4

Na terenie posesji oczywiście znajduje się też basen.

3/4
Michelle Pfeiffer sprzedaje dom
Copyright @Forum
3/4

Posiadłość jest pięknie położona wśród drzew.

4/4
Michelle Pfeiffer sprzedaje dom
Copyright @Forum
4/4

Zadbany ogród prezentuje się wspaniale także widziany z góry.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…