michelle-pfeiffer-dom-styl-2
Fot. Getty Images
domy gwiazd

Michelle Pfeiffer pokazała ogród w wartej 22 miliony dolarów posiadłości!

Gwiazda niezwykle rzadko ujawnia szczegóły z prywatnego życia…

Redakcja VIVA! 19 sierpnia 2020 20:30
michelle-pfeiffer-dom-styl-2
Fot. Getty Images

Michelle Pfeiffer to jedna z tych hollywoodzkich gwiazd, która pilnie strzeże swojej prywatności. I choć jej profil na Instagramie obserwuje prawie 2 miliony followersów, to aktorka niechętnie ujawnia szczegóły ze swojego codziennego życia. Czasem jednak nawet Michelle pozwala fanom zajrzeć do swojego domu, a raczej… ogrodu!

Nowy dom Michelle Pfeiffer i jej męża

62-letnia Michelle i jej mąż producent filmowy David E. Kelley mają dwoje dorosłych dzieci, Claudię  i Johna. Para jest szczęśliwym małżeństwem od 26 lat! Zakochani poznali się w 1993 roku na randce w ciemno, podczas której wybrali się na kręgle. Dziesięć miesięcy później zostali małżeństwem. Michelle była wtedy w trakcie procesu adopcyjnego swojej córki, Claudii. Co ciekawe, wspólny syn pary - John, urodził się dziewięć miesięcy po tym, jak wzięli ślub.

Aktorka i jej mąż na początku tego roku przenieśli się do nowej rezydencji. Para sprzedała niektóre ze swoich nieruchomości i postanowiła zamieszkać w willi w Pacific Palisades w Kalifornii. Michelle i David przebudowali tę posiadłość tak, żeby spełniała wszystkie ich potrzeby. Dom ma podobno jeden z najlepszych w okolicy widoków na ocean, pole golfowe. To właśnie zdjęcie w ogrodzie tej posiadłości zrobiło furorę wśród fanów aktorki. Michelle opublikowała post na swoim koncie na Instagramie. Choć ogród jest mało widoczny na zdjęciu, to uwagę przykuwa wypoczęta  twarz aktorki. Trzeba przyznać, że gwiazda nie wygląda na swój wiek!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Saturday Chillin’

Post udostępniony przez Michelle Pfeiffer (@michellepfeifferofficial)

Michelle chyba spodobała się reakcja fanów, bo niedługo później wrzuciła na Instagram kolejne zdjęcie z ogrodu. Tym razem pozuje w kostiumie kąpielowym, nad basenem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy (Selfie) Sunday 💛

Post udostępniony przez Michelle Pfeiffer (@michellepfeifferofficial)

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.