michelle-pfeiffer-dom-styl-2
Fot. Getty Images
domy gwiazd

Michelle Pfeiffer pokazała ogród w wartej 22 miliony dolarów posiadłości!

Gwiazda niezwykle rzadko ujawnia szczegóły z prywatnego życia…

Redakcja VIVA! 19 sierpnia 2020 20:30
michelle-pfeiffer-dom-styl-2
Fot. Getty Images

Michelle Pfeiffer to jedna z tych hollywoodzkich gwiazd, która pilnie strzeże swojej prywatności. I choć jej profil na Instagramie obserwuje prawie 2 miliony followersów, to aktorka niechętnie ujawnia szczegóły ze swojego codziennego życia. Czasem jednak nawet Michelle pozwala fanom zajrzeć do swojego domu, a raczej… ogrodu!

Nowy dom Michelle Pfeiffer i jej męża

62-letnia Michelle i jej mąż producent filmowy David E. Kelley mają dwoje dorosłych dzieci, Claudię  i Johna. Para jest szczęśliwym małżeństwem od 26 lat! Zakochani poznali się w 1993 roku na randce w ciemno, podczas której wybrali się na kręgle. Dziesięć miesięcy później zostali małżeństwem. Michelle była wtedy w trakcie procesu adopcyjnego swojej córki, Claudii. Co ciekawe, wspólny syn pary - John, urodził się dziewięć miesięcy po tym, jak wzięli ślub.

Aktorka i jej mąż na początku tego roku przenieśli się do nowej rezydencji. Para sprzedała niektóre ze swoich nieruchomości i postanowiła zamieszkać w willi w Pacific Palisades w Kalifornii. Michelle i David przebudowali tę posiadłość tak, żeby spełniała wszystkie ich potrzeby. Dom ma podobno jeden z najlepszych w okolicy widoków na ocean, pole golfowe. To właśnie zdjęcie w ogrodzie tej posiadłości zrobiło furorę wśród fanów aktorki. Michelle opublikowała post na swoim koncie na Instagramie. Choć ogród jest mało widoczny na zdjęciu, to uwagę przykuwa wypoczęta  twarz aktorki. Trzeba przyznać, że gwiazda nie wygląda na swój wiek!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Saturday Chillin’

Post udostępniony przez Michelle Pfeiffer (@michellepfeifferofficial)

Michelle chyba spodobała się reakcja fanów, bo niedługo później wrzuciła na Instagram kolejne zdjęcie z ogrodu. Tym razem pozuje w kostiumie kąpielowym, nad basenem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy (Selfie) Sunday 💛

Post udostępniony przez Michelle Pfeiffer (@michellepfeifferofficial)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.