Zobaczcie jej stylizacje!

Sabina Zięba 2 listopada 2020 17:27

O niezwykle zdolnej aktorce, jaką jest Michelle Pfeiffer, ponowie zrobiło się naprawdę głośno za sprawą premiery kolejnej części filmu Czarownica z Angeliną Jolie w roli głównej, gdzie artystka wciela się w postać królowej Ingrith. Na oficjalnych pokazach produkcji pojawiała się w niesamowitych kreacjach, w których zapierała dech w piersi. Aż ciężko uwierzyć, że w tym roku obchodziła swoje 61. urodziny! Jednak jej styl nie zawsze olśniewał... Jak się zmieniała?

Styl Michelle Pfeiffer

Choć Michelle Pfeiffer zawsze olśniewała urodą, a nawet startowała z sukcesami w konkursach piękności, wielokrotnie zmieniała swój styl. Występując w Człowieku z blizną stawiała na bieliźniane sukienki na cienkich ramiączkach i zmysłowe kreacje. Następnie przez niemalże całe lata 80. nosiła się chłopięco i  bardzo naturalnie. Nie uwydatniała swojej kobiecości. Wybierała lekki niewidoczny makijaż, miała krótko ścięte włosy, a ubrania z męskiej szafy stanowiły fundament jej image'u.  Wtedy i w latach 90. miliony kobiet naśladowały ten niewymuszony styl, wykupując ze sklepów spodnie z wysokim stanem czy oversizowe marynarki. 

Następnie styl Michelle przeszedł wielką przemianę. Zaczęła podkreślać figurę, a także swoją dziewczęcość. Odkryła dekolt, szczupłe nogi oraz ramiona. Pokochała długie włosy, które od tamtej pory zawsze nosi luźno rozpuszczone. Sama obecnie zdradza:

Mieszam ubrania w stylu hippie z klasyką. Projektanci, których noszę najczęściej, łączą te dwa elementy w różnym stopniu.

Na czerwonym dywanie zawsze prezentuje się elegancko i z klasą. Zobaczcie jej stylizacje w naszej galerii!  

1/9
Michelle Pfeiffer, stylizacje, 1980
Copyright @Getty Images
1/9

2/9
Michelle Pfeiffer, David E. Kelley, stylizacje, Emmy, 1998
Copyright @FORUM
2/9

3/9
Michelle Pfeiffer, stylizacje, 2004, Fashion Group International's 21st Annual Night of Stars in honour of Giorgio Armani
Copyright @PAP
3/9

4/9
Michelle Pfeiffer, stylizacje, 2008, Rozdanie nagród Screen Actors Guild
Copyright @Dean McDonald / Splash News/East News
4/9

5/9
Michelle Pfeiffer, stylizacje, premiera New Year's Eve, 2011
Copyright @Getty Images
5/9

6/9
Michelle Pfeiffer, stylizacje, 2012, Premiera filmu People like us
Copyright @MARCOCCHI GIULIO/SIPA/EAST NEWS
6/9

7/9
Michelle Pfeiffer, stylizacje, premiera Dark Shadows, 2012
Copyright @Getty Images
7/9

8/9
Michelle Pfeiffer, stylizacje, premiera Murder On The Orient Express, 2017
Copyright @Getty Images
8/9

9/9
Michelle Pfeiffer, stylizacje, premiera Czarownica 2, 2019
Copyright @Getty Images
9/9

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.