malgorzata-rozenek-majdan-z-dzieckiem-henio
Fot. Instagram: @m_rozenek
domy gwiazd

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała, jak mieszka z mężem i małym Heniem w pałacu Rozalinie!

Jak gwiazda się urządziła i co wybrała dla synka?

Redakcja VIVA! 9 lipca 2020 12:30
malgorzata-rozenek-majdan-z-dzieckiem-henio
Fot. Instagram: @m_rozenek

Zdjęcia do nowego sezonu programu „Projekt Lady” trwają, a na czas produkcji Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z mężem Radosławem i malutkim synkiem Henryczkiem zamieszkali w pałacu w Rozalinie. W ten sposób gwiazda nie musi tracić czasu na dojazdy na plan zdjęciowy do Rozalina, a z maleństwem nie widzi się tylko przez chwilę, kiedy nagrywa. W tym czasie Radosław zajmuje się Henrykiem. Trzeba przyznać, że park wokół pałacu jest piękny i spędzanie w nim wolnych chwil w piękne letnie dni to czysta przyjemność.

Jak Małgorzata Rozenek-Majdan urządziła się w pałacu w Rozalinie?

Para ma do dyspozycji w pałacu w Rozalinie wygodny apartament, w którego skład wchodzi sypialnia, garderoba (wypełniona kreacjami, w których Rozenek pojawia się na planie programu) i duży salon. Oczywiście całą przestrzeń zdominowały akcesoria i zabawki Henryczka! Wszyscy rodzice dobrze wiedzą, że to właśnie najmniejszy człowiek w każdym domu ma najwięcej rzeczy. Małgorzata Rozenek w Instastories pokazała swoim fanom na Instagramie, jakie rzeczy wybrała dla Henia. Wśród nich jest łóżeczko, mata do zabaw i różne inne elementy wyprawki.

malgorzata-rozenek-majdan-3-dla-dzieci-zabawki-lozeczko-pokoj-jak-mieszka
Fot. Instagram: @m_rozenek

Gwiazda pokazała w Instastories, co wykorzystuje dla małego Henryczka. Jak Wam się podobają wybory Małgorzaty Rozenek-Majdan? Kupilibyście takie rzeczy dla swojego maleństwa?

malgorzata-rozenek-majdan-3-dla-dzieci-zabawki-lozeczko
Fot. Instagram: @m_rozenek

malgorzata-rozenek-majdan-3-dla-dzieci-zabawki
Fot. Instagram: @m_rozenek

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.