malgorzata-rozenek-majdan-z-dzieckiem-henio
Fot. Instagram: @m_rozenek
domy gwiazd

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała, jak mieszka z mężem i małym Heniem w pałacu Rozalinie!

Jak gwiazda się urządziła i co wybrała dla synka?

Redakcja VIVA! 9 lipca 2020 12:30
malgorzata-rozenek-majdan-z-dzieckiem-henio
Fot. Instagram: @m_rozenek

Zdjęcia do nowego sezonu programu „Projekt Lady” trwają, a na czas produkcji Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z mężem Radosławem i malutkim synkiem Henryczkiem zamieszkali w pałacu w Rozalinie. W ten sposób gwiazda nie musi tracić czasu na dojazdy na plan zdjęciowy do Rozalina, a z maleństwem nie widzi się tylko przez chwilę, kiedy nagrywa. W tym czasie Radosław zajmuje się Henrykiem. Trzeba przyznać, że park wokół pałacu jest piękny i spędzanie w nim wolnych chwil w piękne letnie dni to czysta przyjemność.

Jak Małgorzata Rozenek-Majdan urządziła się w pałacu w Rozalinie?

Para ma do dyspozycji w pałacu w Rozalinie wygodny apartament, w którego skład wchodzi sypialnia, garderoba (wypełniona kreacjami, w których Rozenek pojawia się na planie programu) i duży salon. Oczywiście całą przestrzeń zdominowały akcesoria i zabawki Henryczka! Wszyscy rodzice dobrze wiedzą, że to właśnie najmniejszy człowiek w każdym domu ma najwięcej rzeczy. Małgorzata Rozenek w Instastories pokazała swoim fanom na Instagramie, jakie rzeczy wybrała dla Henia. Wśród nich jest łóżeczko, mata do zabaw i różne inne elementy wyprawki.

malgorzata-rozenek-majdan-3-dla-dzieci-zabawki-lozeczko-pokoj-jak-mieszka
Fot. Instagram: @m_rozenek

Gwiazda pokazała w Instastories, co wykorzystuje dla małego Henryczka. Jak Wam się podobają wybory Małgorzaty Rozenek-Majdan? Kupilibyście takie rzeczy dla swojego maleństwa?

malgorzata-rozenek-majdan-3-dla-dzieci-zabawki-lozeczko
Fot. Instagram: @m_rozenek

malgorzata-rozenek-majdan-3-dla-dzieci-zabawki
Fot. Instagram: @m_rozenek

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.