Małgorzata Rozenek-Majdan, Henryk Majdan, Henio Majdan
Fot. Instagram @m_rozenek
Z ŻYCIA GWIAZD

Małgorzata Rozenek-Majdan z Heniem na czułych zdjęciach w Pałacu w Rozalinie

„Dzieci jak są małe to są tak słodkie, że chciałoby się je zjeść”, zachwyca się

Konrad Szczęsny 8 lipca 2020 17:16
Małgorzata Rozenek-Majdan, Henryk Majdan, Henio Majdan
Fot. Instagram @m_rozenek

Odkąd zostali rodzicami, wprost nie posiadają się ze szczęścia. Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan zamieścili na swoich profilach na Instagramie urocze zdjęcia z małym Heniem. Pozują z synkiem w Pałacu w Rozalinie na planie „Projektu Lady”. Oboje nie ukrywają swojej radości!

Małgorzata Rozenek-Majdan z Heniem na planie „Projektu Lady”

Prezenterka opublikowała serię trzech zdjęć, na których tuli synka w ramionach. Podkreśla przy tym, że chwile spędzone z malcem są dla niej niezwykle cenne i wzruszające.

„Dzieci jak są małe to są tak słodkie, że chciałoby się je zjeść. Jak dorosną to się żałuje, że się tego nie zrobiło ;) ;) ;)  #henrykwaleczny#dzidziuśmajdana miłego dnia <3”, podpisała fotografie Małgorzata Rozenek-Majdan.

Z kolei na swoim Instastories zdradziła, że Henio jest niezwykle wrażliwym na dźwięki i muzykę dzieckiem.

„Wykorzystuję tę wolną chwilę, którą mam między zdjęciami, bo Henio śpi, do tego, żeby powiedzieć Wam o kolekcji wyprawkowej. Bo od czasu, kiedy pokazał Wam wydrę do usypiania, która jest naprawdę ulubioną zabawką Henia, on uwielbia z nią zasypiać. W ogóle Henryk jest takim dzieckiem, które lubi dźwięki. Bardzo lubi muzyczkę, lubi pozytywkę, dźwięki natury. Lubi różnego rodzaju szumy. To jest coś, co bardzo pomaga mu zasypiać”, zwierzyła się na InstaStories prezenterka.

Radosław Majdan po nieprzespanej nocy pozuje z Heniem

Z kolei cztery godziny wcześniej to Radosław Majdan opublikował urocze zdjęcia z synkiem. Były piłkarz pozuje na nich z podkrążonymi oczami i nie ukrywa, że miniona noc nie należała w rodzinie do najspokojniejszych... Nie powstrzymało to jednak 48-latka od promiennego uśmiechu. Wszystko za sprawą ukochanego synka!

„Po nieprzespanej nocy, uśmiech Henia #dzidziuśmajdana lepszy niż poranna kawa”, podpisał je.

Fani są zachwyceni zdjęciem i podkreślają, że synek to... skóra zdjęta z taty! Dali temu wyraz w licznych komentarzach.

„Jak dwie krople wody, Istny tata, Podobni jesteście bardzo, Cały tata”, napisała jedna z internautek. „Dwaj przystojniacy, Cud, miód i orzeszki, Cudni panowie, Ale fajni jesteście”, dodał ktoś inny.

Zgadzacie się, że Henio jest aż tak podobny do Radosława Majdana?  

Małgorzata Rozenek-Majdan na zdjęciach z Heniem w Rozalinie:

Niewyspany Radosław Majdan pozuje z synem:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Po nieprzespanej nocy, uśmiech Henia #dzidziuśmajdana lepszy niż poranna kawa😁💙

Post udostępniony przez Radosław Majdan (@r_majdan)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.