Magda Gessler, dom w Kanadzie
Fot. Instagram
Domy gwiazd

Magda Gessler pokazała wnętrza domu w Kanadzie! Co za styl!

Willa zachwyca swoim niesamowitym klimatem!

Aleksandra Frankowska 29 marca 2021 20:27
Magda Gessler, dom w Kanadzie
Fot. Instagram

Magda Gessler to z pewnością najsłynniejsza polska restauratorka. Tak naprawdę, gwiazda Kuchennych Rewolucji jeszcze przed pandemią łączyła życie w Polsce i Kanadzie, gdzie na stałe mieszka jej ukochany Waldemar Kozerawski, lekarz medycyny rodzinnej i estetycznej. W obecnej sytuacji spowodowanej koronawirusem, para żyje na odległość, co jest dla obojga bardzo bolesne. Udało im się spędzić wspólne święta Bożego Narodzenia w Hiszpanii, wraz z Larą, jej mężem i córką Neną. Magda Kessler wraz z Kozerawskim mają w Toronto przepiękną willę. Robi wrażenie zarówno z zewnątrz, jak i w środku.

Czytaj również: Magda Gessler pokazała wnętrza swojego domu!

Jak wygląda dom Magdy Gessler w Kanadzie?

Magda Gessler od ponad 10 lat jest prowadzącą programu Kuchenne Rewolucje. Chociaż na co dzień żyje w Polsce, wraz z ukochanym Waldemarem ma również dom w Kanadzie, w Toronto, gdzie na stałe mieszka mężczyzna. Na jej Instagramie możemy zobaczyć wiele pięknych zdjęć z przytulnych wnętrz.

Para urządzając willę postawiła na nieco stary klimat, wybierając wszechobecny motyw drewna. Jest ono na podłodze i ścianach, a jeśli akurat nie, to są one w kolorach bardzo ciepłych, takich jak pomarańcz, czy żółty. Magda Gessler słynie z zamiłowania do antyków, stąd też tego typu meble w pomieszczeniach kanadyjskich.

Zobacz też: Magda Gessler zamieściła w sieci kontrowersyjne zdjęcie. Fotografia ma przestrzec jej fanów

Fasada domu wyłożona jest przepięknym kamieniem. Otacza go ogromny ogród w którym jest również miejsce na grilla i wspólne biesiadowanie z bliskimi. Dom wydaje się być niczym w lesie, o co w Kanadzie nietrudno. Zdecydowanie ma niesamowity klimat! A Wam, jak się podoba? 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.