Magda Gessler, dom w Kanadzie
Fot. Instagram
Domy gwiazd

Magda Gessler pokazała wnętrza domu w Kanadzie! Co za styl!

Willa zachwyca swoim niesamowitym klimatem!

Aleksandra Frankowska 29 marca 2021 20:27
Magda Gessler, dom w Kanadzie
Fot. Instagram

Magda Gessler to z pewnością najsłynniejsza polska restauratorka. Tak naprawdę, gwiazda Kuchennych Rewolucji jeszcze przed pandemią łączyła życie w Polsce i Kanadzie, gdzie na stałe mieszka jej ukochany Waldemar Kozerawski, lekarz medycyny rodzinnej i estetycznej. W obecnej sytuacji spowodowanej koronawirusem, para żyje na odległość, co jest dla obojga bardzo bolesne. Udało im się spędzić wspólne święta Bożego Narodzenia w Hiszpanii, wraz z Larą, jej mężem i córką Neną. Magda Kessler wraz z Kozerawskim mają w Toronto przepiękną willę. Robi wrażenie zarówno z zewnątrz, jak i w środku.

Czytaj również: Magda Gessler pokazała wnętrza swojego domu!

Jak wygląda dom Magdy Gessler w Kanadzie?

Magda Gessler od ponad 10 lat jest prowadzącą programu Kuchenne Rewolucje. Chociaż na co dzień żyje w Polsce, wraz z ukochanym Waldemarem ma również dom w Kanadzie, w Toronto, gdzie na stałe mieszka mężczyzna. Na jej Instagramie możemy zobaczyć wiele pięknych zdjęć z przytulnych wnętrz.

Para urządzając willę postawiła na nieco stary klimat, wybierając wszechobecny motyw drewna. Jest ono na podłodze i ścianach, a jeśli akurat nie, to są one w kolorach bardzo ciepłych, takich jak pomarańcz, czy żółty. Magda Gessler słynie z zamiłowania do antyków, stąd też tego typu meble w pomieszczeniach kanadyjskich.

Zobacz też: Magda Gessler zamieściła w sieci kontrowersyjne zdjęcie. Fotografia ma przestrzec jej fanów

Fasada domu wyłożona jest przepięknym kamieniem. Otacza go ogromny ogród w którym jest również miejsce na grilla i wspólne biesiadowanie z bliskimi. Dom wydaje się być niczym w lesie, o co w Kanadzie nietrudno. Zdecydowanie ma niesamowity klimat! A Wam, jak się podoba? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…