Louis Vuitton
Fot. Robert Alexander/Getty Images
O tym się mówi!

Louis Vuitton otworzy ekskluzywny hotel w Paryżu. Czego możemy się spodziewać?

Co planuje marka?

Aleksandra Frankowska 16 listopada 2022 12:27
Louis Vuitton
Fot. Robert Alexander/Getty Images

Louis Vuitton otworzy swój pierwszy, ekskluzywny hotel w Paryżu. Plan na przekształcenie biur korporacyjnych marki w kompleks hotelowo-handlowy przedstawił Michael Burke. Louis Vuitton Dream jest już w fazie przygotowań i z pewnością zachwyci wszystkich fanów marki.

ZOBACZ TEŻ: W jakie torebki warto zainwestować w 2022 roku? 

Louis Vuitton otworzy swój hotel w Paryżu

W stolicy Francji już niedługo powstanie pierwszy w historii hotel Louis Vuitton. Będzie on znajdował się w miejscu, w którym na ten moment zlokalizowane zostały biura marki. Znajdzie się tam również największy sklep Louis Vuitton na świecie. Z hotelu każdy odwiedzający będzie miał zjawiskowy widok na zabytkową część Paryża. Eksperymentalna przestrzeń Louis Vuitton Dream obejmie aż 400 metrów kwadratowych. Będzie ona czynna przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Otwarcie nastąpi 12 grudnia.

Jak będzie wyglądał hotel Louis Vuitton w Paryżu?

W przestrzeni Louis Vuitton Dream znajduje się dziewięć pokoi, które zaoferują gościom interaktywne doświadczenia i możliwość zanurzenia się w niezwykłej sztuce i architekturze miejsca. Można będzie odwiedzić to miejsce bezpłatnie, ale konieczna będzie wcześniejsza rezerwacja.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Pokaz Louis Vuitton na sezon wiosna-lato 2023

W kompleksie znajdzie się również restauracja, która zaoferuje niezwykłe menu. W kawiarni dostępne będą znakomite czekoladki Louis Vuitton. Na ten moment nie wiadomo jeszcze ile pokoi zaoferuje hotel, ale możemy spodziewać się wyjątkowych wnętrz, pełnych nawiązania do historii marki, sztuki i paryskich artystów. Z pewnością będzie to miejsce idealne dla wielbicieli mody, ale nie tylko. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak finalnie będzie wyglądał hotel. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.