Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O tym się mówi!

Lara Gessler wydała e-booka z wielkanocnymi przepisami

Zawiera aż 11 potraw idealnych na stół wielkanocny!

Aleksandra Frankowska 29 marca 2021 13:27
Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Lara Gessler to nie tylko córka słynnej polskiej restauratorki Magdy Gessler. Z wykształcenia jest cukiernikiem, a pasję do gotowania i kuchni odziedziczyła po rodzicach. Lara również spełnia się w tej dziedzinie doskonale, a w dowód oddania tej dziedzinie, wytatuowała sobie na plecach serwetkę i sztućce. Dziś w nocy premierę miał jej najnowszy mini e-book, który zawiera aż 11 przepisów na doskonałe słodkie potrawy wielkanocne. Jak sama opowiedziała na swoim Instagramie, były to intensywne 3 dni pracy, ale udało się. E-booka można kupić na jej stronie internetowej za jedyne 19,00 zł!

Zobacz też: Lara Gessler ujawniła sekret swojej sylwetki po ciąży! Co to za dieta?

Lara Gessler wydała e-booka z przepisami na Wielkanoc 2021

Na stronie internetowej celebrytki można znaleźć już gotowy do kupienia e-book. Lara podzieliła się w nim 11 przepisami na doskonałe desery wielkanocne, które można przyrządzić w domu. Z uwagi na panującą sytuację związaną z koronawirusem, wiele osób nie odwiedzi swoich bliskich, ale to nie oznacza, że nie zje smakołyków. Wśród przepisów znaleźć można między innymi tajemniczą receptę na zawsze udające się kruche ciasto, wskazówki na przygotowanie prawdziwego kajmaku oraz triki na gotowanie kandyzowanej skórki z pomarańczy. Nie zabraknie też przepisy na sernik ojca Gessler, paschę z orzechami laskowymi i kilku niespodzianek! Poza przepisami, Lara skupiła się również na wskazówkach, kiedy przygotować jakie dania, aby w określone dni Świąt były smaczne i świeże. Brzmi doskonale! Jesteście ciekawi, co znajdziecie w środku? 

Lara Gessler
Fot. AKPA
 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…