KUCHNIA

Monika Brodka zadziwiła swoich fanów, tworząc... kulinarnego Instagrama!

Jesteście ciekawi co gotuje piosenkarka?

Gabriela Łaskowska 9 września 2018 12:00

Jest to dobra wiadomość nie tylko dla fanów piosenkarki. Mamy teraz kolejne źródło inspiracji kulinarnych. I to nie byle jakich!

Założone przez Monikę Brodkę tajemnicze kulinarne konto na Instagramie, znajdziemy pod nazwą moniamonci. Ostatnio profil obchodził swoje pierwsze urodziny! W jego opisie przeczytamy „Na kulinarnym zakręcie i wiecznym eksperymencie. Monia Mąci, czyli Brodka od kuchni.” I tu się zgodzimy. Wszystkie potrawy, przez nią publikowane, są rzeczywiście smakowym eksperymentem.

Gotowanie jest ogromną pasją piosenkarki i i widać to na każdym opublikowanym zdjęciu. Przygotowane przez nią dania są niebanalne i wyglądają bardzo smakowicie. Na pierwszym wrzuconym zdjęciu widzimy własnoręcznie przygotowane carpaccio z żółtej cukinii z orzeszkami piniowymi. Na kolejnych widać coraz większe szaleństwo kulinarne. Brodka chwali się np. wspaniałą czarną kanapką z grillowaną ośmiornicą i omletem japońskim i zupą ryżową zalewaną… herbatą!

Przez rok kulinarnych poczynań, Monika Brodka uzbierała już 15 tysięcy obserwatorów. Dzieli się z nimi nie tylko eksperymentalnymi przepisami, ale również swoimi kulinarnymi podróżami, m.in. do Japonii czy Tajlandii.

Jeśli jesteście ciekawi jakie pyszności przygotowuje piosenkarka, zajrzyjcie do naszej galerii!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URATUJ ZIEMIĘ: Niezwykłe „lasy kamiennych igieł”
 na Madagaskarze, drzewa jak z bajki na Sokotrze – czy ostatnie bastiony nieskażonej przyrody ocaleją? IZA MIKO: „Pandemia pokazała, że czas na zmiany na poziomie globalnym. Potrzebne jest prawo i wprowadzenie kar”. ELŻBIETA DZIKOWSKA o tym, co nas czeka – „zadeptany” przez turystów świat? TOMASZ ZUBILEWICZ: „Myślimy, że nastąpi dzień, w którym gwałtownie wszystko wróci do stanu poprzedniego. To błąd”. W cyklu Extra: Przeludnienie – kres „luksusu rasy ludzkiej…”.