KUCHNIA

Monika Brodka zadziwiła swoich fanów, tworząc... kulinarnego Instagrama!

Jesteście ciekawi co gotuje piosenkarka?

Gabriela Łaskowska 9 września 2018 12:00

Jest to dobra wiadomość nie tylko dla fanów piosenkarki. Mamy teraz kolejne źródło inspiracji kulinarnych. I to nie byle jakich!

Założone przez Monikę Brodkę tajemnicze kulinarne konto na Instagramie, znajdziemy pod nazwą moniamonci. Ostatnio profil obchodził swoje pierwsze urodziny! W jego opisie przeczytamy „Na kulinarnym zakręcie i wiecznym eksperymencie. Monia Mąci, czyli Brodka od kuchni.” I tu się zgodzimy. Wszystkie potrawy, przez nią publikowane, są rzeczywiście smakowym eksperymentem.

Gotowanie jest ogromną pasją piosenkarki i i widać to na każdym opublikowanym zdjęciu. Przygotowane przez nią dania są niebanalne i wyglądają bardzo smakowicie. Na pierwszym wrzuconym zdjęciu widzimy własnoręcznie przygotowane carpaccio z żółtej cukinii z orzeszkami piniowymi. Na kolejnych widać coraz większe szaleństwo kulinarne. Brodka chwali się np. wspaniałą czarną kanapką z grillowaną ośmiornicą i omletem japońskim i zupą ryżową zalewaną… herbatą!

Przez rok kulinarnych poczynań, Monika Brodka uzbierała już 15 tysięcy obserwatorów. Dzieli się z nimi nie tylko eksperymentalnymi przepisami, ale również swoimi kulinarnymi podróżami, m.in. do Japonii czy Tajlandii.

Jeśli jesteście ciekawi jakie pyszności przygotowuje piosenkarka, zajrzyjcie do naszej galerii!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ mówi, że nie potrafiłaby być z kimś „bez zakochania”, i wspomina wszystkie swoje miłości. Laureat 8. edycji „Top Model”, DAWID WOSKANIAN, o życiu z zespołem Tourette’a, karierze i o tym, jak sobie radzi ze społecznym ostracyzmem. Jedyny taki wywiad: PAWEŁ DELĄG versus PAWEŁ DELĄG. JENNIFER ANISTON i BRAD PITT – czy miłość po 16 latach od rozstania jest w ogóle możliwa?