Najpiękniesze ogródki przy restauracjach
Fot. INSTAGRAM @rajwniebie
STYL ŻYCIA

Oto najpiękniejsze ogródki restauracyjne w Warszawie!

Gdzie spędzić miło czas w stolicy?

Marta Baran 11 maja 2019 16:30
Najpiękniesze ogródki przy restauracjach
Fot. INSTAGRAM @rajwniebie

Otaczająca zieleń, zapach kwiatów, ciepłe promienie słońca i pyszne jedzenie. Brzmi jak idealne miejsce, w którym można chwilę odetchnąć. Gdzie takie znaleźć w stolicy? Przedstawiamy zestawienie najpiękniejszych ogródków restauracyjnych w Warszawie! W te miejsca warto się wybrać.

Raj w Niebie

Hawajska restauracja z pięknym ogrodem Raj w Niebie, ukryta na Nowym Świecie to magiczne miejsce. Mimo, że położona jest przy jednej z najczęściej odwiedzanych w Warszawie ulic, jest tu cicho i spokojnie. Znajdziecie tu połączenie kuchni amerykańskiej, japońskiej i hawajskiej oraz zjecie jedyne w swoim rodzaju poke bowl!

Adres: Nowy Świat 21

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Raj w Niebie (@rajwniebie)

St. Antonio

Punkt obowiązkowy na mapie każdego miłośnika kuchni polsko-włoskiej. Mieszcząca się w Ogrodzie Saskim, w skrzydle Pałacu Błękitnego restauracja ma imponujący ogród i ciekawe menu. Goście spróbują tu makaronów, owoców morza i owocowych sorbetów domowej roboty.

Adres: ul. Senatrorska 37

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez 👠 Spinki I Szpilki 🎀🔮 (@spinkiiszpilki)

Klubokawiarnia Kolonia

Często można tu spotkać rodziców z małymi dziećmi na śniadaniu, ponieważ miejsce jest przystosowane dla pociech – piaskownica, trampoliny i ślizgawki to tylko część atrakcji, które czekają na najmłodszych gości Kolonii. Na rodziców czekają pyszne desery i wyśmienita kawa!

Adres: ul. Łęczycka 2

Banjaluka

Zgodnie z opisem na ich instagramowym profilu to „najlepsza bałkańska kuchnia w bliżej nieokreślonej okolicy”. 😊 Spróbujecie tu wyśmienite lemoniady własnej roboty, a w menu znajdziecie między innymi: tacosy z sałaty i punjene masline czyli… mięsne rafaello!

Adres: ul. Szkolna 2/4

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Banjaluka (@banjaluka_warszawa)

Wozownia Bar

Must have wśród warszawskich barów! Położony w pięknej okolicy Placu Trzech Krzyży lokal serwuje pyszne śniadania, owoce morza i ma całą gamę dań grillowanych. Tutaj wypiekają nawet własny chleb!

Adres: Plac Trzech Krzyży (wejście od ulicy Nowy Świat 1)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Wozownia (@wozowniabar)

Flaming & Co.

Na markę Flaming & Co. składają się trzy lokale: Flaming Restaurant, Flaming Store (kwiaciarnia) oraz Flaming Latte (kawiarnia, ulokowana w Sopocie). Szef kuchni restauracji jak nikt inny żongluje smakami prosto z Włoch, Francji i Ameryki. Dzięki temu serwowane dania są niepowtarzalne.  

Adres: ul. Chopina 5

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Flaming & Co. (@flamingco)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.