Kasia Tusk, ciasta na święta 2019
Fot. Instagram/MakeLifeEasier
STYL ŻYCIA

Kasia Tusk kupiła domek z piernika w Ikea. Skąd taka decyzja?

„Kupiliśmy gotowy piernik w Ikea”

Redakcja VIVA! 27 listopada 2019 17:29
Kasia Tusk, ciasta na święta 2019
Fot. Instagram/MakeLifeEasier

Kasia Tusk na swoim blogu oraz w social mediach przygotowuje się już do Świąt Bożego Narodzenia 2019. Na Instagramie blogerki pojawiają się posty świadczące o tym, że Święta już za pasem. Kilka dni temu wrzuciła już nawet zdjęcie choinki z komentarzem: Trochę świątecznego nastroju w listopadzie jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Blogerka nie lubi przekłamywać rzeczywistości w swoich mediach społecznościowych, publikuje zdjęcia które szczerze odzwierciedlają jej styl życia. Dlatego nie powinien nikogo zdziwić fakt, że bez skrępowania opublikowała zdjęcie domku z piernika, którego nie upiekła sama, tylko kupiła go w Ikea. Blogerka przyznała, że samodzielnie go skleiła oraz udekorowała lukrem. Na zdjęciu widać wyraźnie, że dekoruje piernik razem ze swoją córką. Na autorski model domku, zwyczajnie zabrakło jej czasu. Nic dziwnego Kasia jest od jakiegoś czasu mamą, prowadzi własny biznes, a doba bywa momentami za krótka. Nie zawsze wystarcza jej czasu na domowe eksperymenty w kuchni. Domek kosztuje jedynie 14,99 zł. Czy Wy również już myślicie o świętach?

Może w dalszej przyszłości poświęcę pół dnia na ugniatanie, wycinanie i pieczenie ciasta, zrobię okiennice z migdałów i co najmniej trzy kondygnacje, a potem zawojuję instagram i będę odbierać gratulacje. Teraz postawiliśmy jednak na dobrą zabawę.. I pewność, że piernik będzie zjadliwy. Wiem, że to w mało instagramowym stylu, ale kupiliśmy gotowy piernik z Ikea i tylko skleiliśmy go lukrem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wiem, że to w mało instagramowym stylu, że kupiliśmy gotowy piernik z IKEA i tylko skleiliśmy go lukrem. Może w dalszej przyszłości poświęcę pół dnia na ugniatanie, wycinanie i pieczenie ciasta, zrobię okiennince z migdałów i (co najmniej) trzy kondygnacje, a potem zawojuję Instagram i będę odbierać gratulacje 😉 Teraz postawiliśmy jednak na dobrą zabawę (i pewność, że piernik będzie zjadliwy 🤪). Przedświąteczne ogłoszenie 📯 Zbliża się Black Friday i z tej okazji na stronie @danielwellington pojawiła się przecena -50% na (aż!) 49 zegarków. Jeśli do tego użyjecie mojego kodu MAKELIFEEASIER dodatkowo otrzymacie -15% . Uwaga! Oferta jest ograniczona. Link do strony znajdziecie teraz w piernikowych stories. Rozmiar mojej tarczy to 32 mm. #danielwellington #ad #gingerbreadhouse

Post udostępniony przez MakeLifeEasier (@makelifeeasier_pl)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Coming soon 🐑 @mle_collection

Post udostępniony przez MakeLifeEasier (@makelifeeasier_pl)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.