Dzień Babci i Dzień Dziadka 2020
Fot. Adobe Stock
O TYM SIĘ MÓWI

Dzień Babci i Dzień Dziadka już niebawem! Sprawdź kiedy wypadają te wyjątkowe dni?

Te daty trzeba pamiętać!

Redakcja VIVA! 14 stycznia 2020 18:15
Dzień Babci i Dzień Dziadka 2020
Fot. Adobe Stock

Kiedy jest Dzień Babci i Dzień Dziadka w 2020 roku? Czy Ty również zadajesz sobie to pytanie? Warto już teraz sprawdzić tę wyjątkową datę i sumiennie się do niej przygotować. Żaden prezent nie zachwyci dziadków tak, jak Twoja obecność i pamięć. Jeśli chcesz kupić swojej ukochanej babci lub dziadkowi wyjątkowy upominek, to już teraz czas na planowanie, żeby zdążyć do poniedziałku.

Kiedy wypada Dzień Babci w 2020 roku?

Dzień Babci wypada w poniedziałek 21 stycznia. Zaznaczcie więc tę datę w swoich kalendarzach i terminarzach i już teraz rozejrzyjcie się za upominkami, aby nie robić tego na ostatnia minutę. Na pewno ucieszą się z czekolady i kwiatów, ale jeśli podarujesz swojej Babci coś bardziej sentymentalnego, np. Wasze ulubione zdjęcie w pięknej ramce albo własnoręcznie wykonany wazon lub album. Jesteśmy pewni, że będzie wzruszona i zachwycona.

Kiedy wypada Dzień Dziadka w 2020?

Dzień Dziadka jest na drugi dzień po Dniu Babci - 22 stycznia. Wybierz się z odwiedzinami, zadzwoń z życzeniami, wyślij piękną kartkę lub zabierz Dziadka do kina na ciekawy film. Na pewno będzie zachwycony, że chcesz spędzić z Nim trochę więcej czasu. Ucieszy się również, jeśli upieczesz specjalnie dla Niego, ulubione ciasto. Pamiętaj o swoich najbliższych!

Dzień Babci i Dzień Dziadka 2020
Fot. Adobe Stock

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.