Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska
DOMY GWIAZD

Katarzyna Cichopek pokazała, jak wygląda jej modny balkon!

Tak gwiazda spędza czas na kwarantannie

Redakcja VIVA! 6 kwietnia 2020 12:30
Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska

Pogoda za oknem wskazuje, że mamy początek wiosny! Mimo obecnej sytuacji związanej z pandemią koronawirusa gwiazdy nie rezygnują ze spędzania czasu na świeżym powietrzu. W tej sytuacji idealnie sprawdza się balkon lub taras! Ostatnio na Instagramie możemy zobaczyć coraz więcej inspiracji, jak urządzić prywatną przestrzeń na świeżym powietrzu. Swoim pomysłem podzieliła się również aktorka Katarzyna Cichopek. Wiemy, że artystka ma ogromne poczucie stylu, a jej dom został urządzony z dbałością o najmniejsze szczegóły. Tutaj zobaczycie, jak wyglądają wnętrza jej azylu. Tymczasem zerknijmy na jej modny balkon!

Jak modnie urządzić balkon 

Jak możemy wnioskować, Kasia lubi minimalizm. Jej balkon wygląda schludnie, z pewnością to idealne miejsce do picia porannej kawy lub czytania książki. Aktorka zdecydowała się na modny w ostatnich sezonach wiszący fotel, który sam w sobie jest już dekoracją. Na rynku możemy wybierać w kolorach oraz teksturach, Kasia zdecydowała się na czarny model, z beżową, ogromną poduszką. 

Na balkonie nie mogło zabraknąć także żywych kwiatów. Na zdjęciu dopatrzyliśmy się różowych hortensji, które wyglądają przepięknie i, co ważne, z reguły nie są trudne w pielęgnacji. Kasia posadziła je w modnej w tym sezonie marmurowej dużej donicy, która świetnie sprawdzi się na tarasie, balkonie lub w ogrodzie, ponieważ jest stabilna i nawet podczas wietrznego dnia nie trzeba martwić się, że rośliny ulegną zniszczeniu. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek)

Teraz chcąc spędzić czas na świeżym powietrzy pozostaje nam domowy ogródek lub balkon. Koniecznie zobaczcie, jak można go modnie zaaranżować nawet, jeśli nie mamy do dyspozycji dużo przestrzeni!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.