Książę Harry i księżna Meghan, oficjalne portrety ślubne Harry'ego i Meghan
Fot. Instagram @kensingtonroyal; @alexilubomirski
o tym się mówi

Jakie prezenty przygotowali dla siebie Meghan i Harry na trzecią rocznicę ślubu?

Zapowiada się feta w iście królewskim stylu…

Redakcja VIVA! 17 maja 2021 18:30
Książę Harry i księżna Meghan, oficjalne portrety ślubne Harry'ego i Meghan
Fot. Instagram @kensingtonroyal; @alexilubomirski

Meghan Markle i książę Harry już 19 maja 2021 będą obchodzili trzecią rocznicę ślubu! W marcu para udzieliła wywiadu Oprah Winfrey, w którym zdradziła różne sekrety ze swojego królewskiego życia. Dowiedzieliśmy się wtedy między innymi, że Okazuje się, że Harry i Meghan pobrali się wprywatnej ceremonii trzy dni przed słynnym oficjalnym ślubem: „Pobraliśmy się na trzy dni przed tym ślubem. Nikt tego nie wie. Zadzwoniliśmy do arcybiskupa i powiedzieliśmy: „Zobacz, to będzie spektakl dla świata, a my chcemy naszego związku tylko między nami. Przysięgi złożyliśmy na naszym podwórku w obecności arcybiskupa Canterbury”, powiedziała Meghan w rozmowie z Winfrey. Niedawno do mediów przeciekła informacja, że podobno Meghan i Harry planują odnowić przysięgę ślubną! Uroczystość miałaby się odbyć w telewizyjnym show I Do, Redo, który prowadzi przyjaciółka Meghan, Jessica Mulroney. Wiadomość ta jest jednak mało wiarygodna. Faktem natomiast jest to, że para spodziewa się lada dzień córeczki, a trzecią rocznicę ślubu będzie raczej obchodzić w rodzinnym gronie. Jakie prezenty dla siebie przygotowali Meghan i Harry?

Zobacz także: Meghan Markle spełni swoje marzenie? Ukochana Harry'ego chce urodzić w domu

Jak Meghan i Harry będą obchodzić trzecią rocznicę ślubu?

Księżna Meghan i książę Harry podobno przygotowali dla siebie luksusowe upominki… Jak donosi magazyn Hello!, zakochani mogli postawić na praktyczne, ale niezwykle eleganckie prezenty. Podobno mają to być akcesoria, a wśród nich mogłyby się znaleźć luksusowa torba i zegarek. Ich wartość może wynosić nawet 10 tysięcy funtów! Oczywiście marki, na które mogłaby zdecydować się para to brandy z najwyższej półki - zegarek Jaeger-LeCoultre czy torba Burberry.

Jednak takie luksusowe prezenty są wątpliwe, bo para mocno angażuje się w akcje charytatywne i ogranicza wydawanie pieniędzy na przyjemności - Meghan podobno zrezygnowała nawet z pomysłu wyprawienia baby shower, uważając, że jest wiele ważnych celów, na  które może przekazać środki finansowe.

Zobacz także: Drugie baby shower księżnej Meghan się nie odbędzie!

Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego
Fot. East News

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.