Zapomnij o zwykłych sklepach z pamiątkami!

Aleksandra Charzewska 2 sierpnia 2018 15:29

Swój wakacyjny budżet chcesz przeznaczyć na zakupy? Zrób to w wielkim stylu! Najlepiej w luksusowych Pop–Up Stores największych domów mody. Idea Pop–Up Stores polega na tworzeniu unikatowych, tymczasowych sklepów w miejscach, które w danym okresie są bardzo atrakcyjne. W te wakacje możecie je znaleźć na wyspie Mykonos, Capri i w Saint-Tropez.  

1/5
pop-up stores
Copyright @materiały prasowe
1/5

Pop–Up Store marki Dior na greckiej wyspie Mykonos łatwo jest przeoczyć! To miejsce doskonale wpasowuje się w architekturę tej wyspy. Możecie znaleźć tam również pamiątki! Na wielu akcesoriach, które można tam nabyć napis Dior został zastąpiony nazwą tej rajskiej wyspy. 

2/5
pop-up stores
Copyright @materiały prasowe
2/5

Butik Chanel w Saint-Tropez zupełnie nie przypomina ich standardowego butiku! Cały pokryty jest kolorową cegłą i zielonym dachem. Na dziedzińcu znajduje się basen i kilka leżaków. Ten Pop–Up Store to prawdziwa ostoja wielkiej mody w wakacyjnym wydaniu!

3/5
pop-up stores
Copyright @materiały prasowe
3/5

Pop–Up Store Loewe na Ibizie ma wyjątkowy asortyment. Możecie tu nabyć kolekcję współtworzoną z jedną z rodzimych marek – Paula's Ibiza. Dodatkową atrakcją jest jego interesujący designe. To zdecydowanie punkt obowiązkowy na mapie każdego fashionisty! 

4/5
pop-up stores
Copyright @materiały prasowe
4/5

To się nazywa butik! Marka Oscar de la Renta na wyspie Mykonos stworzyła prawdziwe cudo! Ogromne, przeszklone drzwi są tam zawsze otwarte dla wszystkich zainteresowanych zakupami. Znajdziecie tam kostiumy kąpielowe, okulary przeciwsłoneczne i inne akcesoria plażowe. 

5/5
pop-up stores
Copyright @materiały prasowe
5/5

Butik Chanel na Capri również zachwyca architekturą! Białe okna i balustrady w ciekawy sposób kontrastują z kolorem cegły i zielenią wyspy. W takim miejscu na pewno przyjemniej się robi zakupy! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.