Emily w Paryżu
Fot. Materiały prasowe Netflix
O tym się mówi!

Emily w Paryżu 2: wszystko co musisz wiedzieć o nowym sezonie serialu Netflixa 2021!

Dziś premiera nowej serii. Co wydarzy się w nowych odcinkach?

Aleksandra Frankowska 22 grudnia 2021 13:20
Emily w Paryżu
Fot. Materiały prasowe Netflix

Już 22 grudnia 2021 na Netflix pojawi się nowy sezon serialu Emily w Paryżu, na który czekają zarówno wielbiciele Paryża, Lily Collins oraz... mody! Współczesne połączenie O północy w Paryżu i Seksu w Wielkim Mieście to ogromny hit Netflixa, a na dalsze losy Emily Cooper czeka cały świat. Sprawdź, co musisz wiedzieć przed premierą drugiego sezonu serialu. 

ZOBACZ TEŻ: Już w listopadzie do sklepów trafi kolekcja do makijażu i pielęgnacji Emily in Paris!

Emily w Paryżu 2 - co będzie się działo w nowym sezonie?

Pierwszy sezon zakończył się dość nieoczekiwanie. Gabriel, który miał wyjechać do Normandii by tam otworzyć restaurację, nieoczekiwanie zostaje w Paryżu. Jeden z klientów Emily postanowił zainwestować w jego restaurację i nie pozwolić tak zdolnemu kucharzowi opuszczać stolicy. Czy uczucie, które zaczęło między nimi powoli rozkwitać będzie miało szansę na piękny scenariusz?

CZYTAJ TEŻ: Wiemy, gdzie w Polsce można kupić kosmetyki do makijażu i pielęgnacji Emily w Paryżu!

W nowym sezonie Amerykanka, Emily Cooper już swobodnie porusza się po Paryżu. Zna jego najlepsze knajpki, oraz romantyczne miejsca nad Sekwaną. Wciąż jednak uczy się przyzwyczajeń Francuzów, które są dla niej nieoczywiste. Uczy się także francuskiego, a w trakcie zajęć poznaje osobę, która wyjątkowo ją irytuje, a jednocześnie intryguje.

Emily w Paryżu 2 - kto dołączy do obsady serialu?

W drugim sezonie Emily w Paryżu nie zabraknie stałych gwiazd obsady, czyli Lily Collins, Philippine Leroy Beaulieu, Ashley Park, Lucas Bravo, Camille Razat, Samuel Arnold, Bruno Gouery i William Abadie oraz — gościnnie — Kate Walsh. Do obsady dołączą także nowi aktorzy, a są to Lucien Laviscount, Jeremy O. Harris i Arnaud Binard. 

ZOBACZ TEŻ: Case na telefon z serialu Emily w Paryżu, który robi furorę w sieci!

Emily w Paryżu 2 - czy Emily znajdzie prawdziwą miłość?

Serialowa Emily nie miała szczęścia w miłości. Najpierw rozstanie z chłopakiem, który został w USA, a potem miłość do sąsiada, który okazał się być przyjacielem jej francuskiej przyjaciółki. Jak potoczą się losy Emily w drugim sezonie? Czy Gabriel znajdzie szczęście u boku szalonej Amerykanki? Jedno jest pewne! Zdjęcia i fragmenty serialu pokazują, że losy Emily będą w tym sezonie wyjątkowo przewrotne!

WIĘCEJ NA TEMAT: Lily Collins powiedziała adieu swojej fryzurze z serialu „Emily w Paryżu”

Emily w Paryżu 2 - kiedy premiera?

Premiera drugiego sezonu serialu Emily w Paryżu oficjalnie będzie miała miejsce 22 grudnia 2021 roku, a więc tuż przed Bożym Narodzeniem 2021. Jeśli planujecie zacząć świętowanie odrobinę wcześniej, jest ku temu jeszcze jeden powód. Przypominamy, że w 2020 roku Emily w Paryżu był jednym z najchętniej oglądanych seriali na Netflixie. Nic więc dziwnego, że platforma spodziewa się kolejnego sukcesu jeśli chodzi o oglądalność drugiego sezonu. Przyłożycie się do tego sukcesu? 

Zdjęcia z planu Emily w Paryżu 2 znajdziecie w naszej galerii poniżej.  

Emily w Paryżu
Fot. Materiały prasowe Netflix

Emily w Paryżu
Fot. Materiały prasowe Netflix

Emily w Paryżu
Fot. Materiały prasowe Netflix

Emily w Paryżu
Fot. Materiały prasowe Netflix

Emily w Paryżu
Fot. Materiały prasowe Netflix

Emily w Paryżu
Fot. Materiały prasowe Netflix

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?