Edyta Pazura, Viva! 20/2021
Fot. Zdjęcia MARLENA BIELINSKA/move picture
O tym się mówi!

Edyta Pazura pokazała, jak dekoruje dom na Boże Narodzenie 2021!

Jej fani: "To mistrzostwo!"

Aleksandra Frankowska 6 grudnia 2021 14:27
Edyta Pazura, Viva! 20/2021
Fot. Zdjęcia MARLENA BIELINSKA/move picture

Boże Narodzenie 2021 coraz prężniej gości już w domach gwiazd. Tym razem dekoracjami świątecznymi pochwaliła się też Edyta Pazura. Niezwykłe wianki z igliwia pokazała na swoim Instagramie, a fani zasypali ją komplementami o niesamowitym talencie plastycznym!

ZOBACZ TEŻ: „Oszalałbym bez dzieci i żony”… Oto wyjątkowa historia miłości Edyty i Cezarego Pazurów

Świąteczne dekoracje Edyty Pazury

Już wielokrotnie żona Cezarego Pazury udowadniała, że ma niezwykły talent do urządzania wnętrz, dekorowania i estetyki. Tym razem ponownie zachwyciła swoich fanów przepięknymi wiankami, które własnoręcznie przygotowała z okazji Bożego Narodzenia 2021. Na jej Instagramie pojawiły się magiczne zdjęcia, gdzie pokazała uplecione przez nią dekoracje, którymi planuje ozdobić dom.

Warto wspomnieć, że dom Pazurów jest niezwykle przytulny i urządzony z ogromnym smakiem. Jest nie tylko stylowy, ale pełno w nim rodzinnego ciepła i akcentów, które wskazują na obecność dzieci. W kuchni kolejnym akcentem jest również duża Gwiazda Betlejemska.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Edyta Pazura: „Mało osób na moim miejscu wytrzymałoby presję z zewnątrz”

Co roku o tej porze byłam już prawie gotowa na Święta a w tym roku, jak na razie udało mi się jedynie kupić poinsecje i postawić w korytarzu. Wieczorami robiłam świąteczne wianki dla całej rodziny, ogarniałam kominek i inne dekoracje. W tym roku jak chce zdążyć, najwyraźniej czekają mnie nocne maratony ale i tak to kocham całym sercem.

Dekoracje świąteczne Edyty Pazury – fani wróżą jej pomysł na biznes

Zdjęcia wianków, które wykonała Edyta Pazura spotkały się z ogromnym zachwytem wśród fanów. Idealnie dobrana kompozycja, dodatki i maleńkie ozdoby sprawiły, że wianki wyglądają jak z designerskiego sklepu. Obserwujący nie powstrzymali się od komplementów i stwierdzeń, że to doskonały pomysł na biznes dla Edyty Pazury! Trzeba przyznać, że jej dekoracje robią wrażenie! 

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.