Edyta Pazura, Viva! 20/2021
Fot. Zdjęcia MARLENA BIELINSKA/move picture
O tym się mówi!

Edyta Pazura pokazała, jak dekoruje dom na Boże Narodzenie 2021!

Jej fani: "To mistrzostwo!"

Aleksandra Frankowska 6 grudnia 2021 14:27
Edyta Pazura, Viva! 20/2021
Fot. Zdjęcia MARLENA BIELINSKA/move picture

Boże Narodzenie 2021 coraz prężniej gości już w domach gwiazd. Tym razem dekoracjami świątecznymi pochwaliła się też Edyta Pazura. Niezwykłe wianki z igliwia pokazała na swoim Instagramie, a fani zasypali ją komplementami o niesamowitym talencie plastycznym!

ZOBACZ TEŻ: „Oszalałbym bez dzieci i żony”… Oto wyjątkowa historia miłości Edyty i Cezarego Pazurów

Świąteczne dekoracje Edyty Pazury

Już wielokrotnie żona Cezarego Pazury udowadniała, że ma niezwykły talent do urządzania wnętrz, dekorowania i estetyki. Tym razem ponownie zachwyciła swoich fanów przepięknymi wiankami, które własnoręcznie przygotowała z okazji Bożego Narodzenia 2021. Na jej Instagramie pojawiły się magiczne zdjęcia, gdzie pokazała uplecione przez nią dekoracje, którymi planuje ozdobić dom.

Warto wspomnieć, że dom Pazurów jest niezwykle przytulny i urządzony z ogromnym smakiem. Jest nie tylko stylowy, ale pełno w nim rodzinnego ciepła i akcentów, które wskazują na obecność dzieci. W kuchni kolejnym akcentem jest również duża Gwiazda Betlejemska.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Edyta Pazura: „Mało osób na moim miejscu wytrzymałoby presję z zewnątrz”

Co roku o tej porze byłam już prawie gotowa na Święta a w tym roku, jak na razie udało mi się jedynie kupić poinsecje i postawić w korytarzu. Wieczorami robiłam świąteczne wianki dla całej rodziny, ogarniałam kominek i inne dekoracje. W tym roku jak chce zdążyć, najwyraźniej czekają mnie nocne maratony ale i tak to kocham całym sercem.

Dekoracje świąteczne Edyty Pazury – fani wróżą jej pomysł na biznes

Zdjęcia wianków, które wykonała Edyta Pazura spotkały się z ogromnym zachwytem wśród fanów. Idealnie dobrana kompozycja, dodatki i maleńkie ozdoby sprawiły, że wianki wyglądają jak z designerskiego sklepu. Obserwujący nie powstrzymali się od komplementów i stwierdzeń, że to doskonały pomysł na biznes dla Edyty Pazury! Trzeba przyznać, że jej dekoracje robią wrażenie! 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.